Bariery Elastyczne

Wśród produktów z naszej oferty dużym zainteresowaniem cieszą się bariery elastyczne wykonane z energochłonnych tworzyw. Ich montaż to doskonały sposób na zabezpieczenie stref produkcyjnych, rozładunku i magazynowania towarów. Sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie występują zagrożenia w ruchu pieszym, na przykład na parkingach, przy zjazdach i innych miejscach, w których manewrują pojazdy. Proponujemy systemowe rozwiązania do stworzenia skutecznych zabezpieczeń ciągów komunikacyjnych, ścian, regałów magazynowych, maszyn, towarów i wielu innych elementów. Podczas wzmożonych prac w zakładach produkcyjnych oraz magazynowych dochodzi do licznych kolizji spowodowanych przez błędy operatorów wózków widłowych i transportowych. Elastyczne bariery ochronne dzięki aktywnemu przejmowaniu energii i możliwości absorbowania siły uderzenia zabezpieczą przed uszkodzeniami zarówno chroniony element, jak i pojazd.

Bariery elastyczne od Anter System

Proponujemy Państwu szereg rozwiązań służących ochronie miejsc, które są szczególnie narażone na uderzenia pojazdów transportowych i maszyn przeładunkowych. Bariery elastyczne o różnych wysokościach chronią przed nimi regały, ściany  strefy przeładunku. Dostępne w naszej ofercie osłony można dopasować do miejsca, w którym będą zamontowane i indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz ochrony regałów oferujemy Państwu bariery elastyczne produkowane na wymiar do zabezpieczenia krawędzi bram kolumn konstrukcyjnych na hali oraz słupów. Są one odporne na działanie niski temperatur, dlatego można ich również używać m.in. w chłodniach.

Wyższy poziom ochrony

Oferta Anter System obejmuje spory wybór kształtów i typów barier ochronnych, dzięki czemu można stworzyć różne układy zabezpieczeń dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nie da się stworzyć jednego uniwersalnego produktu pasującego do wszystkich przestrzeni, dlatego u nas możecie Państwo spośród szerokie gamy takich elementów. Bariery ochronne mają szerokie zastosowanie i można je zamontować m.in.:

  • w pieszych ciągach komunikacyjnych,
  • w przestrzeniach magazynowych,
  • na placach przeładunkowych,
  • w parkach maszynowych,
  • na parkingach podziemnych,
  • w bazach samochodowych.

Wszędzie tam takie energochłonne bariery elastyczne zmniejszą ryzyko poważnych konsekwencji związanych z różnymi wypadkami. Nasze produkty podczas uderzenia nie tylko chronią maszyny, pojazdy użytkowe czy samochody przed uszkodzeniem, ale także zabezpieczają konstrukcję czy elementy wyposażenia budynku. Dzięki temu można zminimalizować ryzyko dużych strat materialnych w Państwa przedsiębiorstwie.

Zalety naszych barier

Produkowane przez nas na zamówienie bariery zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym pochłanianiu energii uderzenia. Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu nowoczesnych tworzyw sztucznych o doskonałych parametrach sprężystości. Energochłonne osłony do magazynów i placów przeładunkowych to najlepsza ochrona regałów, palet i pryzm towarów przed przypadkowym uszkodzeniem podczas rozładunku i załadunku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą - chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące właściwości ochronnych barier elastycznych i sposobów ich montażu.

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-12 z 88 pozycji

Aktywne filtry