PODPORY POD NACZEPY

Podpory pod naczepy stanowią produkty wspierające proces rozładunku i załadunku. Stosowane są w obszarach załadunkowych wszędzie tam gdzie występuje proces przeładunkowy pojazdów przy użyciu doków załadunkowych. Podpory pod naczepy, zwane również Jack Trailer Stands dzielą się na produkty przodu naczepy oraz tyłu naczepy. Podpory przodu naczepy przeznaczone są do bezpiecznego oraz szybkiego załadunku i rozładunku naczepy bez użycia ciągnika siodłowego. Stosowane są nawet w przypadku dużych obciążeń, pozwalają na wjazd do naczepy wózków widłowych, bez obawy na jednostronne przechylenie się naczepy pod wpływem ciężaru towaru lub wózka widłowego. Niewątpliwym atutem tego typu produktów w obiektach logistycznych jest możliwość pozostawienia naczepy bez ciągnika sidłowego na czas operacji logistycznej, nie angażując tym samym czasu operatora pojazdu. Stanowi to ogromną oszczędność czasu i pięniędzy.

Podpory stabilizujące tył naczepy

Drugą kategorię podpór stanowią podpory stabilizujące tył naczepy. Stosowane są przy rozładunkach i załadunkach pojazdów z ciągnikiem siodłowym lub bez jego użycia. Podpory stabilizujące tył naczepy stosowane są w szczególności w celu zapewnienia bezpieczeństwa operatorów logistycznych w trakcie wjazdu i wyjazdu wózka widłowego z naczepy samochodowej, przyśpieszają i zabezpieczają tym samym proces załadunku oraz rozładunku. Procesy przeładunkowe naczep bez użycia podpór pod naczepy są często zabraniane przez producentów naczep z uwagi na bardzo duże ryzyko uszkodzenia naczepy, jak również zmianę jej pozycji, co bezpośrednio zagraża życiu i zdrowiu osób znajdujących się w strefie załadunku.

Certyfikowane podpory polskiego producenta

Produkowane przez Anter System podpory wykonane są wysokiej jakości materiałów i dostosowywane są do wysokich obciążeń. Podpory pod naczepy są testowane i certyfikowane przez zewnętrzną jednostkę TUV. Produkty mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Stosowane są wszędzie tam gdzie występują procesy załadunku lub rozładunku naczep przy użyciu doków przeładunkowych.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry