O  FIRMIE ANTER SYSTEM

Jesteśmy polską prężnie rozwijającą się firmą. Od ponad dekady dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych, magazynach, centrach logistycznych, lotniskach, parkingach. Kierunek naszych działań wytyczają stale zmieniające się potrzeby klientów, a także podążanie za najnowocześniejszymi rozwiązaniami oraz chęć ciągłego rozwoju. O najwyższym standardzie oferowanych przez nas produktów świadczy zaufanie klientów.

W naszej bogatej ofercie znajdują się nie tylko powszechnie stosowane produkty stalowe, ale również te wykonane z najnowocześniejszych polimerowych tworzyw sztucznych, czyli z materiałów I-PLAST i ERTAX. Na szczególną uwagę zasługują na pewno produkowane przez nas wewnętrzne oraz odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV bariery zewnętrzne. Ich dodatkowym atutem jest to, że zarówno słup, jak i profil możemy wykonać w kolorze żółtym lub czarnym, poszczególne elementy można ze sobą łączyć w konfiguracjach odpowiadających Państwa osobistym wymaganiom.

Cieszy nas, że mamy możliwość współpracować z największymi centrami logistycznymi oraz przedsiębiorstwami produkcyjnymi w Polsce. Obecność na rynkach europejskich jest dla nas okazją do tego, by zagraniczni klienci utożsamiali polską markę z wysokim standardem.

BEZPIECZEŃSTWO

Już na początku działalności za cel postawiliśmy sobie, by oferowane przez nas nowoczesne systemy zapobiegające wypadkom oraz kolizjom spełniały najwyższe standardy, a tym samym skutecznie chroniły bezpieczeństwo ludzi, wózków widłowych oraz innych pojazdów i maszyn. Jesteśmy dumni z tego, że nasze wysiłki są doceniane przez klientów. Nasze dotychczasowe osiągnięcia nieustannie motywują nas do dalszej wytężonej pracy.

Każdy nasz produkt spełnia niezwykle restrykcyjne normy zakładów przetwórstwa spożywczego HACCP. Wybierając oferowane przez nas rozwiązania zyskują Państwo pewność, że inwestycja ta wpłynie w znaczącym stopniu na podwyższenie standardów bezpieczeństwa, a poziom zastosowanych zabezpieczeń w niczym nie odbiega od wysokich standardów europejskich.

Anter System zdobycie wysokiej pozycji na rynku w kraju i poza jego granicami zawdzięcza stałemu doskonaleniu oraz poszerzaniu asortymentu, by w możliwie najdoskonalszy sposób spełniać oczekiwania klientów. Rutyna i schematyczne rozwiązania absolutnie nie mają tu miejsca – firma do każdego projektu podchodzi w sposób indywidualny. Nie bez znaczenia jest również kompleksowość oferowanej usługi. Audyt, projekt zabezpieczeń oraz ich późniejszy montaż również znajdują się w szerokim wachlarzu usług.