Bariery i barierki magazynowe

Jedną z kategorii barierek ochronnych dostępnych w ofercie firmy Anter System są bariery podłogowe. Ich zadaniem jest ochrona miejsc, w których panuje natężony ruch. Przeznaczone są przede wszystkim do zabezpieczania maszyn, budynków, regałów magazynowych, bram, słupów oraz pól odkładczych. Podłogowe barierki ochronne charakteryzują się tym, że są w stanie absorbować nawet bardzo silne uderzenia powstałe wskutek kolizji z wózkami widłowymi czy towarem ułożonym na paletach. Ich ogromną zaletą jest nie tylko skuteczność, odporność i ponadprzeciętna trwałość, ale też atrakcyjna cena. Można je wykorzystać także podczas wytyczania ciągów komunikacyjnych oraz do utrzymania prawidłowego ruchu na magazynie.

Bariery i barierki ochronne Wrocław – duży wybór i konkurencyjne ceny

Przeciwuderzeniowe ochronne barierki stanowią osobną kategorię w asortymencie naszej doświadczonej firmy. Tego typu produkty dostępne są w wielu różnych wariantach i rodzajach. Polecamy uwadze swoich Klientów między innymi konstrukcje z wyjmowanymi belkami, modułowe bariery ochronne i rozwiązania typu "slow stop" w kształcie podkowy. Mamy także produkty przeznaczone do ochrony kolumn, poręcze poliwęglanowe, bramy teleskopowe do barier i wiele, wiele innych. Nie wymyślono jak dotąd lepszego sposobu, by chronić bezpieczeństwo ludzi i maszyn w wyznaczonych obszarach hal i magazynów, niż bariery ochronne. Cena tych produktów jest relatywnie niska i uzależniona tak od modelu, jak i zastosowanego do produkcji materiału. Interesują Państwa bariery ochronne? Sklep Anter System zaprasza. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w zaprojektowaniu przestrzeni magazynowej w taki sposób, by była ona funkcjonalnym, bezpiecznym i komfortowym miejscem pracy.

Bariery ochronne w ofercie Anter System

Wszystkie produkty z oferty nie tylko spełniają normy bezpieczeństwa i gwarantują ochronę. Bariery ochronne dostępne w naszym sklepie tworzą systemowe rozwiązania nawet dla dużych kompleksów magazynowych i powierzchni składowania. Zapraszamy do kontaktu firmy i instytucje z Dolnego Śląska, lecz jesteśmy w stanie także obsłużyć zamówienia z terenu całego kraju. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Pomożemy także w doborze najlepszych rozwiązań, tak, by barierki ochronne mocowane do podłoża stworzyły nową jakość bezpieczeństwa i zapewniły spokój załodze i kierownictwu przedsiębiorstw. Mamy na uwadze nie tylko dostosowanie warunków pracy do przepisów prawa. Zależy nam, by ochronne barierki ze sklepu Anter System realnie wpływały na zabezpieczenie pracowników w miejscach narażonych na nieprzewidziane zdarzenia. Oferta systemowych rozwiązań, doradztwo i projektowanie przestrzeni - to wszystko sprawia, że nasze bariery ochronne dostępne są w cenie konkurującej z najkorzystniejszymi ofertami na rynku. Atutem konstrukcji z Wrocławia jest wytrzymałość i jakość wykonania. Postaw na artykuły stworzone z myślą o kompleksowych rozwiązaniach w logistyce, produkcji i magazynowaniu.

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-12 z 67 pozycji

Aktywne filtry