search

Słup z poliuretanu Rambowl P50-60

Produkt na zamówienie

Słupy Rambowl wykonano ze stali i pokryto poliuretanem, który w kontakcie z wodą nie koroduje, dzięki czemu zapewnia bezpieczne korzystanie ze słupków poza budynkiem. Słup, dzięki elastycznemu poliuretanowi pochłania całą siłę uderzenia i nie wymaga napraw po kolizji. Dodatkowo wyposażony jest w oznakowanie ostrzegawcze, uzupełnione w czerwoną folię odblaskową. Montowany do podłoża za pomocą kotew i płytki montażowej wyściełanej amortyzującym materiałem. Stosowane wewnątrz zakładu, chronią drogi wewnątrz zakładowe, ciągi komunikacyjne, maszyny, regały oraz budynki przed uderzeniem.

Montowane są najczęściej w miejscach, gdzie istnieje wysokie zagrożenie wypadkiem, np. zabezpieczenia stanowisk pracy. Odgradzają także ciągi komunikacyjne pieszych. Dwie płytki montażowe zapewniają bezpieczny montaż produktu na posadzce hali.

Mocowanie odbywa się za pomocą kotew i płytki montażowej do posadzki. Montaż wewnątrz i zewnątrz budynku. Kotwy mocujące dostępne na zamówienie. Do wyboru zestawy: 4 kotew mocujących ocynkowanych 95 mm długości, fi 10 mm, 4 kotew mocujących ze stali nierdzewnej 95 mm długości, fi 10 mm.

Dane techniczne:

- materiał: poliuretan z rdzeniem stalowym,

- wysokość: 1000 mm,

- średnica: 159 mm,

- waga:  25,5 kg,

- wymiar płytki montażowej: 250 x 250 x 25 mm,

- kolor: żółty z czarnymi i czerwonymi paskami.

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Solidna ochrona zagwarantowana dzięki słupom z tworzywa sztucznego połączonego z rdzeniem stalowym. Poliuretan, z którego wykonano słup P50 jest trwalszy od standardowego poliamidu. Kotwy mocujące dostępne na zamówienie.

008008

Opis

Materiał
Stal