DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Więcej widoków

Wózek do malowania linii Perfect Striper

Wózek do malowania linii to urządzenie służące samodzielnemu wyznaczanie ciągów komunikacyjnych i znakowaniu poziomym na terenach: hal, magazynów, przedsiębiorstw produkcyjnych, parkingów, boisk, placów zabaw oraz innych terenów miejskich. Proste w obsłudze, dokładne w działaniu.


Dostępność: W magazynie

530,00 zł

Szczegóły

PERFECT STRIPER - Malowanie linii nigdy wcześniej nie było tak proste!

Dzięki urządzeniu Perfect Striper, można w szybki i łatwy sposób:

-namalować linie, oznaczenia poziome, wyznaczyć ciągi komunikacyjne, oznakować powierzchnię magazynową, miejsca parkingowe, miejsca składowania, linie na boisku lub placu zabaw i wiele innych. 

Wózek Perfect Striper jest bardzo precyzyjny, dzięki zastosowaniu praktycznej strzałki, pozwalającej na podążanie za oznakowaniem wstępnym. Urządzenie nadaje się do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego - posiada osłonę przeciwwiatrową, dzięki której farba jest nanoszona tylko na wyznaczonej powierzchni. 

Perfect Striper wyposażono także w regulowaną rękojeść - umożliwia ona nanoszenie farby przy ścianie lub ogrodzeniu! 

Proponowany przez nas produkt bardzo przydatnym narzędziem na terenie: hal magazynowych, przedsiębiorstw produkcyjnych, parkingów, boisk, placów zabaw oraz innych terenów miejskich.

Perfect Striper może być obsługiwany przez każdego, bez konieczności zatrudniania specjalistycznej firmy, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów malowania lub odświeżania oznaczeń. 

Za pomocą specjalnych szablonów, możliwe jest wykonanie dowolnych oznaczeń poziomych, takich jak miejsca postojowe dla inwalidów, numeracje, oznaczenia literowe i inne.

Urządzenie doskonale sprawdza się zarówno w przypadku nanoszenia nowych oznaczeń, jak i przy odświeżaniu już istniejących. 

Do malowania należy używać farby Traffic, wykonanej na bazie żywic syntetycznych (łatwa instalacja w dozowniku urządzenia).

 Zapytaj o szczegóły: info@antersystem.pl

Informacje dodatkowe

Sktruktura Nie
Długość Nie
Szerokość Nie
Zatosowanie taśm Nie
Kolor Nie

Recenzje klientów

Bardzo dobry produkt Review by Rober K
Cena
Wartość
Jakość
Mogę polecić to urządzenie w 100% - Musieliśmy odświeżyć oznakowanie w trzech naszych halach produkcyjnych i zarówno pod względem jakości, prostoty jak i trwałości sam wózek jak i farby z serii Traffic zasługują na polecenie. (Dodano 10-03-2016)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Wózek do malowania linii Perfect Striper

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Wartość