DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Więcej widoków

Urządzenie do malowania linii - ZESTAW - Perfect Striper + 4 kartony FARB (36 pojemników)

Wyjątkowy zestaw do malowania linii i znaków poziomych w halach magazynowych, produkcyjnych, na parkingach i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie wyznaczenie ciągów komunikacyjnych lub naprawa oznaczeń już istniejących. Zawiera urządzenie do malowania linii Perfect Striper, 4 opakowania farby Traffic oraz 2 opakowania lakieru Traffic Protector.

Dostępność: W magazynie

1 899,00 zł

Szczegóły

Z myślą o naszych klientach, stworzyliśmy wyjątkowy zestaw do malowania linii i znaków poziomych w halach magazynowych, produkcyjnych, na parkingach i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie wyznaczenie ciągów komunikacyjnych lub naprawa oznaczeń już istniejących.

PAKIET ZAWIERA:

- PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO SAMODZIELNEGO MALOWANIA - PERFECT STRIPER

Służy wyznaczania ciągów komunikacyjnych lub malowania oznaczeń poziomych na terenie hal magazynowych, przedsiębiorstw produkcyjnych, parkingów, boisk, placów zabaw oraz innych terenów miejskich. Pozwala na bardzo precyzyjne wyznaczanie linii.


Wyposażone jest w rękojeść umożliwiającą sprawne operowanie, strzałkę wyznaczającą kierunek, oraz w osłonę przeciwwiatrową, umożliwiającą pracę na zewnątrz. Uchwyt do znakowania bocznego umożliwia malowanie linii wzdłuż ściany. Za pomocą specjalnych szablonów, możliwe jest wykonanie oznaczeń poziomych, oznaczeń miejsc składowania i innych.

Urządzenie doskonale sprawdza się zarówno w przypadku nanoszenia nowych oznaczeń, jak i przy odświeżaniu już istniejących. Do malowania zalecane jest użycie farby Traffic, wykonanej na bazie żywic syntetycznych, którą można w łatwy sposób zainstalować w dozowniku urządzenia.


- FARBĘ TRAFFIC - 4 OPAKOWANIA PO 6 SZTUK

Przeznaczona jest do trwałego znakowania linii zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, łatwa w użyciu i szybkoschnąca. Przeznaczona jest do wózka PERFECT STRIPER. 

Jest odporna na działanie węglowodoru i chemikaliów, szybkoschnąca, pozwalająca wykonać od 50 do 100m oznakowania w zależności od szerokości linii i rodzaju podłoża. Dostępność kolorów: biały, czarny, szary, żółty, czerwony, niebieski, zielony. 


- LAKIER TRAFFIC PROTECTOR -2 OPAKOWANIA PO 6 SZTUK

Służy do utrwalania gotowych oznaczeń poziomych, dzięki czemu chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zanieczyszczeniami, dodatkowo zwiększając ich trwałość.


OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO !


Szczegółowe informacje: info@antersystem.pl


Informacje dodatkowe

kolor Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Urządzenie do malowania linii - ZESTAW - Perfect Striper + 4 kartony FARB (36 pojemników)

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Wartość