DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Więcej widoków

BWarn Inteligentny system ostrzegania

Innowacyjny produkt, którego celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pracy na magazynie i halach produkcyjnych, gdzie widoczność jest mocno ograniczona.

Produkt na zamówienie

Szczegóły

BWarn, to nasz innowacyjny produkt, którego celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pracy w zakładach produkcyjnych, gdzie widoczność jest mocno ograniczona. Nasz autorski system bezpieczeństwa BWarn wyposażony jest w czujniki na podczerwień, wykrywające nadjeżdżające maszyny. Przekazują one sygnał, który interpretowany przez mechanizm, wysyła widoczny i prosty komunikat świetlny, mówiący o potencjalnym zagrożeniu wypadku.

BWarn pomaga zmniejszyć koszty związane z ponoszonymi stratami w skutek wypadków na magazynie, naprawy wózków, uszkodzenia towarów, czy też opłat na rzecz poszkodowanych pracowników. BWarn to łatwy montaż i niewiarygodnie długa żywotność baterii. Istnieje także możliwość podłączenia do sieci elektrycznej.

BWarn to produkt dostępny od niedawna na rynku. Jest to innowacyjna forma ostrzegania o niebezpieczeństwie i ryzyku kolizji w miejscach o słabej widoczności. Najczęstsze zastosowanie znajduje w magazynach, gdzie bardzo często dochodzi to zderzeń wózków widłowych i ludzi.

Zastosowanie: 

Magazyny, wyjazdy z hal, hale produkcyjne, miejsca o ograniczonej widoczności i wzmożonym ruchu (wszelkie miejsca pracy wózków widłowych)

 

 

 

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: BWarn Inteligentny system ostrzegania

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Wartość