DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Odbojnice gumowe

Odbojnice gumowe mają za zadanie skutecznie chronić stanowiska załadunkowo-rozładunkowe przed szkodami, jakie mogą wyrządzić dokujące pojazdy bądź maszyny. Ze względu na swoją zdolność absorpcji energii siła uderzeniowa rozkładana jest na odbojniku, nie zaś na pojeździe czy ścianie. Gumowe odbojnice do ramp przeładunkowych chronią zarówno pojazdy, ale także co istotne elewację budynku.

Gumowe odbojnice cechują się szybkim, a także prostym montażem (zazwyczaj przy pomocy dwóch łączników rozporowych). Są stabilne, niezwykle odporne na ścieranie, a przy tym elastyczne. Nie ulegają odkształceniom wskutek pochłaniania energii pochodzącej z uderzenia. Można je bezpiecznie stosować zarówno przy dodatnich, jak i ujemnych temperaturach. Pozostają w dobrej kondycji nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych, ze względu na wysoką jakość wykonania. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie przynajmniej dwóch odbojników gumowych do pojedynczego stanowiska przeładunkowego.

W naszej ofercie posiadamy odboje gumowe do ramp przeładunkowych zróżnicowane nie tylko pod względem wymiarów, ale także kształtów.

Oferta naszej firmy obejmuje również stalowo-gumowe, ruchome zderzaki do bram, które samodzielnie dostosowują się do wysokości pojazdu dokującego. Element składowy zderzaka, wykonany z gumy, zapewnia trwałość oraz wysoką wytrzymałość przy najtrudniejszych i najmocniejszych uderzeniach. W miarę zużywania, istnieje możliwość wymiany samego odbojnika gumowego.

Zderzaki gumowe do bram posiadają możliwość regulacji wysokości na 10 cm zarówno w górę, jak i w dół. Dostosowanie do zmieniającej się wysokości skrzyni ładunkowej (w zależności od stopnia załadowania pojazdu ciężarowego) jest możliwe ze względu na konstrukcję ślizgowo-sprężynową. Dostosowanie położenia zderzaków do odległości najbardziej wysuniętego elementu pojazdu zapewnia bezpieczniejsze oparcie na zderzaku.

Siatka  Lista 

 1. Odbojnice wykonane z tworzywa gumowego, to istotny element wyposażenia stanowiska przeładunkowego. Przeznaczone są do zabezpieczenia bram magazynowych, ramp i doków przeładunkowych przed uderzeniami pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 2. Produkt chroni pojazdy oraz elewację budynku przed uszkodzeniami powstałymi w skutek uderzeń, możliwych podczas przeładunku. Znajduje zastosowanie przy zabezpieczeniu bram magazynowych, ramp, a także doków przeładunkowych.

  Dowiedz się więcej
 3. Odbojnica gumowa chroni pojazdy oraz elewację budynku przed uszkodzeniami powstałymi w skutek uderzeń, możliwych podczas przeładunku.

  Dowiedz się więcej
 4. Odbojnice wykonane z tworzywa gumowego, jako podstawowe wyposażenie stanowiska przeładunkowego, przeznaczone są do zabezpieczenia bram magazynowych, ramp i doków przeładunkowych przed uderzeniami pojazdów. Dowiedz się więcej
 5. Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp chroni pojazdy i elewację budynku przed uszkodzeniami powstałymi wskutek ewentualnych uderzeń podczas przeładunku.

  Dowiedz się więcej
 6. Produkt pełni istotną funkcję podczas przeładunków towarów (umożliwia swobodne oparcie się pojazdu na zderzaku). Dodatkowo dostosowuje się do wyskości pojazdu ciężarowego, dokującego przy bramie.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista