DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Rampy przeładunkowe


Rampy przeładunkowe, bramy przemysłowe i róznego rodzaju doki przeładunkowe stanowią punkty często narażone na kolizje i wypadki.

Aby zabezpieczyć stanowiska załadunkowe należy zaopatrzyć się w rampy magazynowe i rampy przeładunkowe, odbojniki do bram i ramp (np. odbojnice gumowe), uszczelnienia szczotkowe oraz naprowadzacze kół lub podporę pod naczepę.

Rampy przeładunkowe to rodzaj platform przeładunkowych, który polecany jest zwłaszcza wtedy, gdy do wykonania jest praca w miejscach przeładunku samochodów, które mają zróżnicowane wymiary, a także cechują się dużą częstotliwością przęładunków.

Bez podstawowego zabezpieczenia, pracownicy, pojazdy oraz elewacja budynku są w ciągłym, potencjalnym zagrożeniu. Wynika to także, ze względu na nadmierny ruch i jego intensywność wokół ramp przeładunkowych. Nie bez znaczenia jest też wielkość pojazdu oraz gabaryt przenoszonych towarów.

Rampy magazynowe i rampy przeładunkowe to istony element, chroniący nie tylko budynek, ale także pojazdy.

Odpowiednio wyposażenie ramp przeładunkowych minimalizuje ryzyko uszkodzeń i zużycia samych ramp, ale również pojazdów i towaru. Znacząco wpływa na zwiększenie trwałości oraz wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

To także wzrost poziomu bezpieczeństwa pracowników oraz zapobieganie ewentualnym kolizjom.

Właściwie przygotowanie rampy przeładunkowe zwiększają efektywność pracy (z uwagi na brak przerw spowodowanych naprawami urządzeń).

Podpory pod naczepy tira czy odbojniki kolumnowe poprawiają szybkość rozładunku.

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. Produkt na zamówienie

  Produkt posiada właściwości wstrząsoodporne, a także absorbuje bardzo duże siły uderzenia. Nie powoduje przy tym szkód w konstrukcji oraz w podłożu.

  Dowiedz się więcej
 2. Odbojnik ze stali sprężynowej do bram jest niezbędnym wyposażeniem doku załadunkowego. Celem odbojnika jest zapewnienie maksymalnej ochrony elewacji budynku wokół miejsca przeładunku oraz zabezpieczenie pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 3. Uszczelnienie bramowe fartuchowe to obowiązkowy element doku załadunkowego, szczególnie jeśli zależy nam na ograniczeniu strat ciepła i ochronie przed różnymi wpływami atmosferycznymi w trakcie dokonywania załadunku.

  Dowiedz się więcej
 4. Odbojnice wykonane z tworzywa gumowego, jako podstawowe wyposażenie stanowiska przeładunkowego, przeznaczone są do zabezpieczenia bram magazynowych, ramp i doków przeładunkowych przed uderzeniami pojazdów. Dowiedz się więcej
 5. Produkt na zamówienie

  Podpora pod naczepę tira stabilizuje pojazd ciężarowy podczas rozładunku i załadunku. Urządzenie zabezpiecza naczepę przed przeciążeniem, ograniczając ryzyko uszkodzenia pojazdu, a także towaru.

  Dowiedz się więcej
 6. Produkt na zamówienie

  Produkt odpowiednio dostosowuje się do wysokości pojazdu ciężarowego dokującego przy bramie.

  Dowiedz się więcej
 7. Odbojnik do bram i doków przeładunkowych. Podana cena uwzględnia dwie sztuki odbojników.

  Dowiedz się więcej
 8. Produkt pełni istotną funkcję podczas przeładunków towarów (umożliwia swobodne oparcie się pojazdu na zderzaku). Dodatkowo dostosowuje się do wyskości pojazdu ciężarowego, dokującego przy bramie.

  Dowiedz się więcej
 9. Uszczelnienie szczotkowe kątowe do uszczelniania ramp przeładunkowych. Zabezpiecza przed kurzem i insektami, a także stanowi izolację termiczną. Dowiedz się więcej
 10. Uszczelnienie szczotkowe kątowe do uszczelniania ramp przeładunkowych. Zabezpiecza przed kurzem i insektami, a także stanowi izolację termiczną. Dowiedz się więcej

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3