DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Więcej widoków

Słup z poliuretanu Rambowl P50-60

Solidna ochrona zagwarantowana dzięki słupom z tworzywa sztucznego połączonego z rdzeniem stalowym. Poliuretan, z którego wykonano słup P50 jest trwalszy od standardowego poliamidu. Kotwy mocujące dostępne na zamówienie.

Produkt na zamówienie

Szczegóły

Słupy rambowl wykonano ze stali i pokryto poliuretanem, który w kontakcie z wodą nie koroduje, dzięki czemu zapewnia bezpieczne korzystanie ze słupków poza budynkiem. Słup, dzięki elastycznemu poliuretanowi pochłania całą siłę uderzenia i nie wymaga napraw po kolizji. Dodatkowo wyposażony jest w oznakowanie ostrzegawcze, uzupełnione w czerwoną folię odblaskową. Montowany do podłoża za pomocą kotew i płytki montażowej wyściełanej amortyzującym materiałem. Stosowane wewnątrz zakładu, chronią drogi wewnątrz zakładowe, ciągi komunikacyjne, maszyny, regały oraz budynki przed uderzeniem.

Zastosowanie: 

Montowane są najczęściej w miejscach, gdzie istnieje wysokie zagrożenie wypadkiem, np. zabezpieczenia stanowisk pracy. Odgradzają także ciągi komunikacyjne pieszych. Dwie płytki montażowe zapewniają bezpieczny montaż produktu na posadzce hali.

Montaż:

Mocowanie za pomocą kotew i płytki montażowej do posadzki. Montaż wewnątrz i zewnątrz budynku. Kotwy mocujące dostępne na zamówienie. Do wyboru zestawy: 4 kotew mocujących ocynkowanych 95 mm długości , fi 10 mm, 4 kotew mocujących ze stali nierdzewnej 95 mm długości , fi 10 mm

Dane techniczne

Materiał: Poliuretan z rdzeniem stalowym

Wysokość 1000 m

Średnica 159 mm

Waga 25, 5 kg

Wymiar płytki montażowej 250x250x25 mm

Kolor zółty z czarnymi i czerwonymi paskami

Informacje dodatkowe

Array Yellow
Kolor słupa żółty z czarnymi i czerwonymi paskami
Materiał poliuretan
Wysokość słupa Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Słup z poliuretanu Rambowl P50-60

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Wartość