DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Odbojnice gumowe

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp 435 mm

50,00 zł
50,00 zł

Odbojnik gumowy kostka 100 mm

28,50 zł
28,50 zł

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp 310 mm

170,00 zł
170,00 zł

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp-450mm

220,00 zł
220,00 zł

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp 500mm

280,00 zł
280,00 zł

Zderzak ruchomy do bram

850,00 zł
850,00 zł

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Odbojnice gumowe mają za zadanie skutecznie chronić stanowiska załadunkowo-rozładunkowe przed szkodami, jakie mogą wyrządzić dokujące pojazdy bądź maszyny. Ze względu na swoją zdolność absorpcji energii siła uderzeniowa rozkładana jest na odbojniku, nie zaś na pojeździe czy ścianie. Gumowe odbojnice do ramp przeładunkowych chronią zarówno pojazdy, ale także co istotne elewację budynku.

Gumowe odbojnice cechują się szybkim, a także prostym montażem (zazwyczaj przy pomocy dwóch łączników rozporowych). Są stabilne, niezwykle odporne na ścieranie, a przy tym elastyczne. Nie ulegają odkształceniom wskutek pochłaniania energii pochodzącej z uderzenia. Można je bezpiecznie stosować zarówno przy dodatnich, jak i ujemnych temperaturach. Pozostają w dobrej kondycji nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych, ze względu na wysoką jakość wykonania. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie przynajmniej dwóch odbojników gumowych do pojedynczego stanowiska przeładunkowego.

W naszej ofercie posiadamy odboje gumowe do ramp przeładunkowych zróżnicowane nie tylko pod względem wymiarów, ale także kształtów.

Oferta naszej firmy obejmuje również stalowo-gumowe, ruchome zderzaki do bram, które samodzielnie dostosowują się do wysokości pojazdu dokującego. Element składowy zderzaka, wykonany z gumy, zapewnia trwałość oraz wysoką wytrzymałość przy najtrudniejszych i najmocniejszych uderzeniach. W miarę zużywania, istnieje możliwość wymiany samego odbojnika gumowego.

Zderzaki gumowe do bram posiadają możliwość regulacji wysokości na 10 cm zarówno w górę, jak i w dół. Dostosowanie do zmieniającej się wysokości skrzyni ładunkowej (w zależności od stopnia załadowania pojazdu ciężarowego) jest możliwe ze względu na konstrukcję ślizgowo-sprężynową. Dostosowanie położenia zderzaków do odległości najbardziej wysuniętego elementu pojazdu zapewnia bezpieczniejsze oparcie na zderzaku.