DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Program lojalnościowy

Wierzymy w długotrwałe relacje. Są one dla nas bardzo ważne, dlatego też wprowadziliśmy program lojalnościowy Anter+ do którego Państwa, jako naszych Klientów serdecznie zapraszamy.

Program premiuje każdy zakup – zarówno ten dokonany w sklepie internetowym, jak u przedstawiciela handlowego. Po zaksięgowaniu należności za fakturę naliczamy Państwu punkty, które następnie są zamieniane na gotówkę, którą wpłacamy Państwu na kartę lojalnościową. Kwota zasilająca kartę jest wyliczana na podstawie wartości Państwa koszyka według poniższego wzoru:

                                     

Aby przystąpić do programu lojalnościowego wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie internetowym, a następnie zaznaczyć opcję przystąpienia do programu lojalnościowego. Otrzymają Państwo potwierdzenie mailowe przystąpienia do Anter+, a w przeciągu kilku dni kartę lojalnościową. Od momentu przystąpienia do programu każde zamówienie będzie premiowane.

Co ważne, środki na karcie można wykorzystać na dowolne cele. Czy to będą kolejne zamówienia w sklepie Anter System, zakup czajnika czy ręczników dla pracowników – każdy wybór będzie prawidłowy, bo podyktowany Państwa realną potrzebą.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Zapraszamy do Anter+