search

Profil ochronny narożny typu A

84 zł
Długość
Ilość

Profil ostrzegawczy typ A

został wykonany z grubej warstwy pianki poliuretanowej, która doskonale pochłania siłę uderzenia, jest elastyczna i bardzo łatwo wraca do stanu sprzed uderzenia, tym samym nie przenosi siły uderzenia na przedmiot, na którym jest zamontowana. Dlatego znajduje swoje zastosowanie na halach produkcyjnych i magazynach, czyli tam, gdzie ryzyko uderzenia jest nadzwyczaj niebezpieczne i częste.

Zastosowanie

z powodzeniem zamontować go można na kątach ścian, elewacji, rogach i progach maszyn. Wszędzie tam, gdzie jest słaba widoczność, mała przestrzeń i natężony ruch.

Zalety

Swoją funkcję ostrzegawczą zawdzięcza warstwie foli o kolorach bardzo intensywnych, profil jest bardzo dobrze widoczny nawet z daleka.

Wierzchnia warstwa profilu pokryta jest folią ochronną PU, która pozwala na stosowanie produktu w skrajnych warunkach atmosferycznych. Bardzo dobrze znosi temperatury pomiędzy -40º C a 100º C, dlatego z powodzeniem może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Montaż profili jest bardzo prosty, polega na odklejeniu taśmy zabezpieczającej klej i dociśnięciu profilu do powierzchni.

Niewątpliwą zaletą produktu jest jego bardzo długa żywotność, ponieważ pianka nie traci swojego kształtu na skutek uderzeń.

Profile dostępne w odcinkach 1m, 1mb na rolce 50m oraz rolka 5m.

Profil ostrzegawczo-ochronny wykonany z pianki poliuretanowej stosowany do ochrony niebezpiecznych miejsc na halach produkcyjnych i magazynach.

001031-1m

Opis

Materiał
Pianka poliuretanowa