search

Zderzak ruchomy do bram

900,00 zł
Netto
Ilość

Ruchomy zderzak do bram pełni istotną funkcję podczas przeładunków towarów.

Pojazd dokujący może swobodnie i bezpiecznie oprzeć się na zderzaku, który dzięki gumowemu elementowi doskonale pochłania siłę uderzenia podczas parkowania.

Dodatkowo zderzak został wyposażony w konstrukcję ślizgowo-sprężynową, pozwalającą na przesuwanie położenia zderzaka w górę i w dół (w efekcie daje to możliwość dostosowania wysokości zderzaka do wysokości oraz konstrukcji pojazdu ciężarowego).

Wykonanie elementu składowego z wytrzymałej gumy zapewnia znoszenie najtrudniejszych uderzeń.

Mocowanie do konstrukcji wsporczej (cokołu) odbywa się przy pomocy łączników rozporowych bądź przez przykręcenie do uprzednio zabetonowanej podstawy z blachy, (zależnie od uwarunkowań miejscowych).

Montaż przy użyciu łączników rozporowych do betonu (szt. 4) lub przez przykręcenie do uprzednio zabetonowanej blachy stalowej z dospawanymi gwintowanymi końcówkami (szt. 4), średnica otworów montażowych w blasze podstawy: 16 mm.

Dane techniczne:

- szerokość (przy podstawie): 200 mm,

- długość (przy podstawie): 500 mm,

- wysokość całkowita: 165 mm,

- wymiary odbojnika gumowego: 200 x 450 x 100 mm,

- zakres pracy w pionie: +/- 100 mm (łącznie 200 mm),

- masa: 29.5 kg,

- możliwość regulacji położenia zderzaka 10 cm w górę oraz 10 cm w dół

Produkt objęty roczną gwarancją.

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Produkt pełni istotną funkcję podczas przeładunków towarów (umożliwia swobodne oparcie się pojazdu na zderzaku). Dodatkowo dostosowuje się do wyskości pojazdu ciężarowego, dokującego przy bramie.

002018

Opis

Materiał
Guma