search

Taśma antypoślizgowa zielona 50cm

196,80 zł
Netto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Taśma antypoślizgowa zielona 50 cm, rolka 33mb

Taśmy antypoślizgowe są niezastąpione do zaznaczenia śliskich powierzchni takich jak np. schody, podesty, progi czy innych miejsc w magazynach.

Zastosowanie

Do przyklejenia na powierzchnie takie jak metal, drewno, ceramika, inne powierzchnie. W przypadku powierzchni chropowatych należy użyć kleju podkładowego lub kleju uszczelniającego.

Cechy

  Dużą zaletą taśm antypoślizgowych jest ich odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne. Dzięki temu, taśmy można z powodzeniem użytkować na zewnątrz magazynu

  Taśmy kolorowe służą dopasowaniu ich pod kolorystykę oklejanej powierzchni.  Odpowiednie dopasowanie ma wpływ na estetykę pomieszczenia.

Sposób użycia

  • 1. Przed przyklejeniem taśmy oczyścić powierzchnię z wszelkich zanieczyszczeń, odtłuścić i osuszyć (z wilgoci). Powierzchnia musi być sucha i gładka, a w przypadku montażu na  zewnątrz temperatura otoczenia powinna przekraczać 10°C przez min. 7 dni..
  • 2. Odkleić pasek zabezpieczający klej przed wyschnięciem i mocno przycisnąc taśmę do podłoża, dociskać 5-10min. Na płaskiej powierzchni należy przyklejać poszczególne paski taśmy co ok. 10-20 cm,  a na schodach 0,5-1,5 cm od krawędzi stopnia
  • 4. W miejscach występowania podłoża w płytkach, taśmy nie należy kleić na fugach. Zaleca się ucinanie taśmy w odległości ok. 5mm od fugi. 

Inne dostępne warianty kolorów:

  Brązowy

  Niebieski

  Żółty

  Czerwony

  Szary

  Biały

  Jaskrawo żółty

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Taśma antypoślizgowa zielona, 50cm szerokości, do zastosowania w miejscach o natężonym ruchu, gdzie powierzchnia jest gładka i śliska.
003025