search

Traffic Protektor - bezbarwny lakier do ochrony oznaczeń

282 zł
Netto
Ilość

Traffic Protector to bezbarwny lakier zapewniający dodatkową ochronę wykonanych oznaczeń. Zapewnia on dodatkową ochronę przed ścieraniem się i brudzeniem linii oznakowania posadzkowego wskutek nadmiernej eksploatacji. Niska cena pozwala na zakup wraz z kompletem farb do wykonywania znaków poziomych. Jest nietoksyczny i bardzo wydajny. Stosuje się go jako dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami powodującymi ścieranie się lub brudzenie się pomalowanych farbą linii.

Najlepiej użyć go bezpośrednio po pomalowaniu, ale możliwe jest też zastosowanie w trakcie pojawiania się problemu. Wystarczy spryskać preparatem Traffic Protektor wcześniej oczyszczoną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia.

Bezbarwny lakier jest odporny na działanie węglowodoru i chemikaliów, jednocześnie jest bezołowiowy i nie zawiera freonu. Jest przeznaczony zarówno do stosowania wewnątrz hal magazynowych, jak i na zewnątrz obiektów.

Wykazuje odporność na czynniki zewnętrzne, a także ścieranie oraz niskie i wysokie temperatury. Jest wydajny i trwały, szybko schnie.

Specjalistyczny, bezbarwny lakier do ochrony oznaczeń pokrywa powłoką pomalowane linie, dzięki czemu chroni je przed zewnętrznymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz zanieczyszczeniami, dodatkowo zwiększając trwałość oznaczeń.

Produkt można stosować wraz z wózkiem do malowania linii Perfekt Striper.

Spryskać bezpośrednio pomalowaną powierzchnię (po wyschnięciu). 

Farba sprzedawana jest w kartonach po 6 sztuk (500 ml netto).

Cena katalogowa za puszkę to 47 zł

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Traffic Protector stosuje się go jako dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami powodującymi ścieranie się lub brudzenie się pomalowanych farbą linii.

004005
99 Przedmioty

Zobacz także