search

Lustro drogowe okrągłe poliwęglanowe nietłukące

300 zł
Średnica
Ilość

Lustro drogowe znajduje zastosowanie w  miejscach, gdzie ograniczona jest widoczność, występują niebezpieczne punkty, gdzie potrzebna jest precyzja podczas wyjazdu. Są to skrzyżowania, wyjazdy z posesji, wyjazdy z doków i bram, przystanki komunikacyjne, drogi wewnętrzne przy centrach logistycznych i halach produkcyjnych.

Lustro zostało wykonane z poliwęglanu, oznacza to, że powierzchnia lustra jest praktycznie nie zniszczalna. Zaletą luster z poliwęglanu jest ich mały ciężar, odporność na promienie UV i ogień. Poliwęglan jest materiałem niepalnym.

Lustro można zamontować wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Bardzo wytrzymały uchwyt składa się z czteropunktowego uchwytu mocującego z przegubem kulowym, który pozwala na łatwe ustawienie lustra. Mocowanie możliwe jest na słupku lub do ściany.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Lustra drogowe z serii TM mają oklejoną krawędź folią odblaskową, której zadaniem jest znaczne poprawienie widoczności. Przykuwające kolory są od razu widoczne dla kierowców, dzięki czemu wszelkie drogi wjazdowe, jak również skrzyżowania są bardziej zabezpieczone.

013069

Opis

Materiał
Poliwęglan