search

Kątownik ostrzegawczy

215.25 zł
Netto
Ilość

Kątownik ostrzegawczy służy do ochrony narożników ścian, konstrukcji stalowych, regałów, a także innych miejsc zagrożonych uszkodzeniem.

Produkt znajduje zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, na parkingach, przy krawędziach budynków, drzwiach, bramach, regałach oraz strefach załadunku. Podwyższają poziom bezpieczeństwa w miejscach wymagających zabezpieczenia, skutecznie chorniąc zarowno pracowników, jak i sprzęt.

Kątowniki zwiększają widoczność niebezpiecznych miejsc oraz ostrych krawędzi, osoba kierująca pojazdem wcześniej i z szybszą reakcją będzie w stanie zauważyć takie miejsce (np. róg ściany) i zdąży go omniąć.

Produkty te ograniczają wypadki i nieprzewidziane zdarzenia, co z kolei pozwala na obniżenie kosztów potencjalnych napraw.

Kątowniki są niemal niezniszczalne, ich maksymalną trwałość gwarantuje specjalnie zaprojektowany, metalowy rdzeń (który charakteryzuje się wysoką odpornościa na zderzenia mechaniczne).

Wytrzymałe, plastikowe umocnienia z metalowym wnętrzem przedłużają żywotość kątowników.

Nadruki na produkcie dodatkowo zwiększają widoczność kątowników.

Dzięki otworom mocującym, a także dołączonym śrubom i kołkom rozporowym, produkt można łatwo i szybko zamontować.

Dane techniczne:

- długość: 900 mm,

- szerokość kantów bocznych: 84 mm,

- szerokość: 14 mm,

- waga: 2.4 kg,

- dostępne kolory: biało-czerwony lub żółto-czarny.

 Cena podana jest za jeden kątownik bez paska fluorescencyjnego.

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Kątownik ostrzegawczy sprawdza się do ochrony narożników ścian na parkingach, magazynach, halach produkcyjnych i garażach.

001016

Opis

Materiał
Tworzywo sztuczne