search

Ekonomiczna żywica hybrydowa do betonu i muru

Produkt na zamówienie

Ekonomiczna żywica hybrydowa do betonu i muru umożliwia szerokie zakres mocowań w lekkim i średnim zakresie obciążeń w pustaku (z tulejami z tworzywa sztucznego), cegle i betonie niespękanym (gdzie nie wymagane są aprobaty.

Sprawdzi się przy obróbce powierzchniowej, słupach ogrodzeniowych i balustradowych, bramach, kratach okiennych, niekonstrukcyjnych prętach zbrojeniowych, armaturze łazienkowej, systemach klimatyzacji oraz oprawach oświetleniowych.Najdaje się do częstych i powtzrazalnych prac.

Produkt jest odpowiedni do wszystkich materiałów mineralnych. Unikatowe miekkie foliowe opakowanie to mniej odpadów.

Kompozytowe tuleje HIT-SC zapewniają większą elastyczność dzięki zastosowaniu różnorodnych kombinacji, a także oszczędność żywicy ze względu na możliwość bardziej precyzyjnego dozowania w materiałach otworowych.

Nie zawiera styrenu ani innych substancji zabronionych. Jest praktycznie bezwonna.

Częściowo zużyte opakowania mogą być ponownie wykorzystane po krótkiej przerwie dzięki wymianie dyszy mieszającej (częściowo zużyte naboje należy wykorzystac w przeciągu 4 tygodni).

Dane techniczne:

- stan materiału podłoża: na mokro, na sucho,

- procedury czyszczenia: ręczne,

- kierunek instalacji: wszystkie,

- rodzaj mocowania: wstępne,

- greendot: tak,

- temperatura przechowywania i transportu: 5 do 25 ºC,

- tolerancja temperatury podczas pracy: - 40 do 50 ºC,

- rodzaje mieszaczy: HIT-RE-M,

- oprogramowanie PROFIS: nie,

- narzędzia montażowe: HDM, HDE 500-A22,

- skład materiału: żywica hybrydowa uretanowo-metakrylanowa.

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Produkt umożliwia szerokie zakres mocowań w lekkim i średnim zakresie obciążeń w pustaku (z tulejami z tworzywa sztucznego), cegle i betonie niespękanym, gdzie nie wymagane są aprobaty. Znajdzie także zastosowanie m.in. przy słupach ogrodzeniowych i balustradowych, bramach, kratach okiennych, niekonstrukcyjnych prętach zbrojeniowych.

żywica