search

Odbojnica regałowa Rack Armour rozmiar M

Produkt na zamówienie

Odbojnica regałowa Rack Armour rozmiar M służy do zabezpieczania regałów magazynowych przed uszkodzeniami powstającymi na skutek uderzeń wózków widłowych lub palet z towarem.

Zapobiega naruszeniu konstrukcji regału, które w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do jego przewrócenia, co generuje przestoje i idące za tym straty finansowe.

Może być uderzana wielokrotnie, bez konieczności wymiany. 

Spełnia standardy HACCP, może być montowana w zakładach przemysłu spożywczego oraz farmaceutycznego. Nadaje się do stosowania w chodniach i mroźniach.

Rack Armour wykonano z tworzywa sztucznego HDPE (polietylenu o dużej gęstości, który jest odporny na ścieranie, spalanie czy wilgoć).

Produkt posiada certyfiakt DERKA, a także jest zgodny z międzynarodowymi standardami FEM 10.2.20. AS4048

Montaż jest niezwykle łatwy i szybki, nie wymaga kotwienia w posadzkę (brak ewentualnych uszkodzeń posadzki) ani specjalistycznych narzędzi.

Dane techniczne:

- wysokość: 600 mm,

- średnica wewnętrzna: 88 mm - 100 mm,

- bardzo wysoka zdolność absorpcji uderzeń: do 2.4 ton,

- kolor: jaskrawo-żółty,

- odporność na niskie temperatury: do -40°C.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

 

Polityka prywatności

 

Czas realizacji i dostawa

Odbojnica regałowa Rack Armour chroni konstrukcję regałów magazynowych przed uszkodzeniami powstającymi na skutek uderzeń wózków widłowych lub palet. Ekstremalnie odporna na uszkodzenia, korozję, wysokie i niskie temperatury. Montowana bez konieczności kotwienia, w łatwy i szybki sposób do nogi regału.

002005