Bariery ochronne energochłonne

Rolą barier energochłonnych, zwanych inaczej przeciwwypadkowymi i drogowymi, jest uniemożliwienie pojazdom, których kierowcy stracili nad nimi panowanie, opuszczenie wyznaczonego dla nich pasa drogi. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji. Bariery energochłonne produkowane przez nasza firmę Anter System wykonane są ze specjalnego tworzywa sztucznego, które doskonale amortyzuje uderzenie, a po zderzeniu i odkształceniu wraca do swojego pierwotnego położenia i kształtu. Te produkty świetnie nadają się do ochrony cennych maszyn i urządzeń pracujących w halach przemysłowych czy zakładach produkcyjnych, a także wykorzystywane są do ochrony regałów i wyznaczania ciągów komunikacyjnych.

Bariery energochłonne z tworzywa sztucznego - cena i jakość producenta gwarantowana

Oferujemy w pełni indywidualną współpracę, bo dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej dopasować swoje propozycje do Państwa oczekiwań. Ceny barier energochłonnych dostępnych w asortymencie firmy Anter System są uzależnione między innymi od wybranego modelu i rozmiaru. Gwarantujemy jednak, że zawsze są to oferty bardzo korzystne cenowo. Ponieważ jesteśmy ich producentem, możemy zaproponować naprawdę atrakcyjne warunki zamówień i zakupu. Pozostajemy otwarci na indywidualne potrzeby i prośby swoich klientów. Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań i produktów służących bezpieczeństwu i ochronie ludzkiego zdrowia, dlatego nieustannie się rozwijamy, inwestując w coraz bardziej nowoczesne i zaawansowane technologie produkcji.

Wytrzymałe bariery energochłonne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór rodzajów i kształtów osłon przecwwypadkowych. Każde z miejsc, które należy chronić przed skutkami zdarzeń z udziałem pojazdów, ma odmienną charakterystykę, dlatego proponujemy wytrzymałe bariery energochłonne w zestawie dopasowanym do konkretnych przestrzeni. Oferujemy kompleksowe systemy zabezpieczeń w ciągach komunikacyjnych, na konwencjonalnych parkingach naziemnych i pod dachem w nowoczesnych centrach handlowych. Nasze produkty z wysokiej jakości materiałów nie tylko zabezpieczają przed skutkami zdarzeń, ale także nie powodują nadmiernych uszkodzeń samochodów i maszyn biorących w nich udział. Produkujemy bariery energochłonne w wielu rozmiarach i kształtach, dlatego możemy stworzyć projekt kompleksowej ochrony dowolnego miejsca. Elastyczne produkty sprawdzą się także na placach przeładunkowych, magazynach i w halach produkcyjnych, chroniąc strefy składowania, a w nich ludzi i towary przed incydentami podczas pracy wózków widłowych i innych urządzeń roboczych. Nowoczesne bariery energochłonne w korzystnych cenach, dzięki innowacyjnej konstrukcji i zastosowaniu elastycznych tworzyw, znacznie zwiększą pozom bezpieczeństwa. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i stworzymy projekt układu konstrukcji ochronnych z naszej oferty.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry