BARIERY STALOWE

Projektując i budując nową lub przebudowując już istniejącą halę magazynową bądź przemysłową, zawsze trzeba brać pod uwagę bezpieczeństwo osób, które będą tam pracować. Barierki magazynowe to jeden z najbardziej niezawodnych i skutecznych produktów służących temu celowi. Firma Anter System zajmuje się produkcją tego rodzaju barier już od wielu lat, a doświadczenie i wiedza, które zgromadziliśmy w tym czasie, pozwalają nam na zapewnienie swoim kontrahentom najwyższej jakości i standardów usług. Nie ustajemy w staraniach, by nasze produkty były jeszcze bardziej skuteczne i trwałe. Dostarczamy barierki magazynom, centrom logistycznym i zakładom produkcyjnym.

Gdzie znajdują zastosowanie barierki magazynowe oraz bariery narożne?

Produkty ochronne tego typu powinno się stosować we wszystkich typach hal przemysłowych i magazynowych, w których obserwuje się nasilony ruch pracowników i pojazdów, gdyż to właśnie tam bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem. Zamontowanie barierek ochronnych (magazynowych) w odpowiednich miejscach służy nie tylko zmniejszeniu ryzyka występowania wypadków i kolizji, ale też wytyczaniu ciągów komunikacyjnych, np. dla wózków widłowych. Firma Anter System dostarcza barierki magazynom, centrom logistycznym i zakładom produkcyjnym. Chronią  one nie tylko ludzkie zdrowie i życie, ale też mienie składające się na majątek danego przedsiębiorstwa, ponieważ zapobiegają uszkodzeniom maszyn, regałów, a także innych elementów wchodzących w skład infrastruktury produkcyjnej, magazynowej lub logistycznej.

Gdzie jeszcze można zastosować barierki magazynowe?

Nasze produkty znajdują też odbiorców wśród zarządców parkingów, wielkopowierzchniowych sklepów oraz producentów regałów.  W produkcji barierek magazynowych wykorzystujemy surowce odporne na wilgoć i charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich kolorystyka – bardzo wyrazista – również nie jest przypadkowa. Przyciągające wzrok barwy sprawiają, że produkty są widoczne z daleka, co zwiększa bezpieczeństwo na chronionym przez nie obszarze.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry