ODBOJNICE REGAŁOWE

Oferujemy odbojnice regałowe wyprodukowane z tworzyw najwyższej jakości, które łączą w sobie wytrzymałość z atrakcyjnym designem. Z ich pomocą można szybko i skutecznie zabezpieczyć nogi regału, a co za tym idzie uchronić towar znajdujący się na regałach od upadku. Szeroki wybór pozwala wybrać modele dostosowane zarówno do chronienia niższych, jak i wysokich obiektów. Z myślą o powierzchni hal produkcyjnych lub sklepów świetnym rozwiązaniem są wykonane z tworzywa odbojnice regałowe. Producent proponuje asortyment utrzymany w charakterystycznej kolorystyce – wyjątkowo intensywny, żółty kolor gwarantuje doskonałą widoczność, nawet ze znacznych odległości. Oferta odbojnic regałowych obejmuje modele stalowe oraz skonstruowane z mocnego tworzywa sztucznego.

Niezawodne odboje regałowe – producent

Proponujemy nowoczesne odbojnice na regał w różnych kształtach, które można idealnie dopasować do gabarytów oraz formy zabezpieczanego obiektu. W sprzedaży znajdują się niskie i wysokie modele, a także warianty dostosowane do narożnych ekspozycji. Z ich pomocą można zadbać o utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w sklepie, w magazynie lub na terenie hali przemysłowej. Zachęcamy do wyboru produktów niewymagających kotwienia w posadzkę, które są bardzo proste w montażu. Z łatwością można je umieszczać w dowolnych miejscach, kierując się bezpieczeństwem pracowników oraz ochranianego towaru. Również pod kątem ograniczenia wypadków w pracy dobrym rozwiązaniem są odbojnice na regał.

Odbojnice regałowe producenta Antersystem

Producent udostępnia asortyment, który sprawdzi się nawet w przypadku ochraniania skrajnych słupów. Oferowane odbojnice skutecznie chronią regały przed uderzeniem czołowym, a w razie wypadku gwarantują rozproszenie siły. To doskonała propozycja, aby zabezpieczyć towar, który po spadku ze znacznej wysokości mógłby ulec zniszczeniu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry