DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Odbojnice regałowe

Firma Anter System oferuje profesjonalne, najwyższej jakości odbojnice , zabezpieczające przed uderzeniami wózków widłowych lub paletowych regały średniego i wysokiego składowania, a także ściany i urządzenia w halach magazynowych, produkcyjnych i sklepowych. Takie amortyzatory pozwalają w prosty i niedrogi sposób stworzyć profesjonalny system bezpieczeństwa na dużych powierzchniach, zmniejszając tym samym liczbę i skutki wypadków w miejscu pracy.

Oferujemy odbojnice regałowe o różnych wysokościach i wymiarach, wykonane zarówno z wysokogatunkowej stali, jak i bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Charakteryzują się zwiększoną odpornością na odkształcenia, ścieranie, korozję i niekorzystne działanie wilgoci. Nie wymagają kotwienia związanego z ingerencją w posadzkę, są więc wyjątkowo łatwe w montażu oraz wymianie – w przypadku ewentualnego uszkodzenia, element można bez trudu usunąć i zastąpić nowym. Jaskrawy, intensywnie żółty kolor odbojnic jest doskonale widoczny nawet z dużej odległości.

W naszym asortymencie posiadamy zarówno odbojnice osłaniające słupy skrajne, pośrednie, jak i chroniące regały przed uderzeniem czołowym na całej szerokości. Ich zadaniem jest rozproszenie siły nawet bardzo mocnego uderzenia na powierzchni. W ten sposób ograniczają one występowanie wypadków, pozwalają uniknąć naruszenia konstrukcji regału czy nawet jego przewrócenia, a tym samym nie tylko zapewniają bezpieczeństwo , ale zmniejszają wydatki na ewentualne naprawy regałów i osłon, jak i koszty strat poniesionych w wyniku upadku towarów z dużej wysokości.

Siatka  Lista 

Odbojnica regałowa Emperor Shield H400

142,00 zł
142,00 zł

Odbojnica regałowa Emperor Shield H600

162,00 zł
162,00 zł

Odbojnica regałowa Emperor Shield H800

178,00 zł
178,00 zł

Odbojnica regałowa stalowa z rolkami profil U

348,00 zł
348,00 zł

Odbojnica regałowa stalowa

112,00 zł
112,00 zł

Siatka  Lista