DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Odbojnice gumowe

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Odbojnik gumowy kostka 100 mm

28,50 zł
28,50 zł

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp 435 mm

50,00 zł
50,00 zł

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp 310 mm

170,00 zł
170,00 zł

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp-450mm

220,00 zł
220,00 zł

Odbojnica gumowa do bram, doków i ramp 500mm

280,00 zł
280,00 zł

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Akcesoria i elementy przeładunkowe stosuje się w celu maksymalnego zwiększenia bezpieczeństwa ludzi oraz ochrony maszyn i mienia podczas rozładunku i załadunku towarów. Prawidłowo wyposażone stanowisko pozwala na bezpieczne i płynne prowadzenie przeładunku produktów. Do najczęściej stosowanych akcesoriów ochronnych zalicza się odbojnice gumowe. Stanowią one podstawowy element wyposażenia wspomnianego miejsca pracy.

Nasza firma posiada w sprzedaży wysokiej jakości gumowe odbojnice wykonane z wytrzymałego, solidnego materiału. Charakteryzują się one dużą zdolnością do absorpcji energii, dzięki czemu skutecznie chronią stanowiska załadunkowo-rozładunkowe przed szkodami, które mogą poczynić dokujące pojazdy i maszyny. Siła uderzenia rozkłada się na gumowym odbojniku, a nie na pojeździe lub ścianie. Odbojniki gumowe chronią więc zarówno pojazdy, jak i elewację budynku przed szkodami wynikłymi na skutek niechcianych uderzeń.

Odbojnica gumowa - oferta

Oferujemy odboje gumowe przeznaczone do bram magazynowych, doków i ramp przeładunkowych. Cechują się one łatwym i szybkim montażem przy pomocy zazwyczaj dwóch łączników rozporowych. Są stabilne, bardzo odporne na ścieranie, a przy tym elastyczne. Pochłaniając energię z uderzenia, nie odkształcają się.

Pozostają w dobrej kondycji nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych – bez problemu można je stosować zarówno w wysoce dodatnich, jak i ujemnych temperaturach. W naszym asortymencie posiadamy zabezpieczenia o różnych wymiarach i kształtach.

Oferowane przez nas gumowe odbojnice to niedrogi i bardzo trwały sposób na efektywne zabezpieczenie przestrzeni magazynowej i zakładowej przed skutkami silnych uderzeń. Zalecamy zastosowanie przynajmniej dwóch gumowych odbojnic na każde stanowisko przeładunkowe. Na każdy nasz produkt udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji.

Proponujemy także ruchome zderzaki do bram, które samoczynnie dostosowują się do wysokości pojazdu ciężarowego dokującego przy bramie wjazdowej lub magazynowej. Zderzak również wykonany jest z gumy, co zapewnia mu trwałość i wytrzymałość na nawet najtrudniejsze uderzenia.

Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość regulacji wysokości na 10 cm w dół i tyle samo w górę, jak również dostosowanie jego położenia do odległości najbardziej wysuniętego elementu pojazdu w taki sposób, aby mógł on bezpiecznie oprzeć się na zderzaku.