DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

O nas

o firmie Anter System

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa na halach magazynowych, produkcyjnych, w centrach logistycznych oraz na parkingach i lotniskach.

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i ciągłym udoskonalaniem nowoczesnych systemów chroniących przed wypadkami i kolizjami wszędzie tam, gdzie narażone jest bezpieczeństwo ludzi, maszyn, wózków oraz innych pojazdów czy urządzeń.

Od konkurencji odróżnia nas przede wszystkim kompleksowość oferty. Świadczymy usługi od audytu, poprzez wykonanie darmowego projektu zabezpieczeń, aż po ich montaż. Kierują nami stale zmieniające się potrzeby naszych klientów, a poprzez nieustanny rozwój i podążanie za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy produkty zarówno stalowe, powszechnie używane na rynku, jak i produkty wykonane z najnowocześniejszych polimerowych tworzyw sztucznych: iPlast i Ertax.


Kompleksowe usługiTworzywa te zapewniają niezwykłą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne. Każdy z naszych produktów posiada certyfikaty zgodności, dopuszczający go do użytku w Unii Europejskiej (produkty Anter System spełniają restrykcyjne normy zakładów przetwórstwa spożywczego).

Oferowany przez nas asortyment jest niezawodny, łatwy w montażu, a przede wszystkim gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, co pozwala na zmniejszenie ilości wypadków czy przestojów w produkcji, generujących znaczne straty finansowe lub wizerunkowe.


Należymy do liderów w branży, pod względem sprzedawanych odbojnic przemysłowych Rack Shield (nagroda w prestiżowym konkursie „Produkt Roku 2014” w kategorii „Wyposażenie hal magazynowych”).


Działalność naszej firmy to między innymi:Działalność naszej firmy

- instalacja posadzki żywicznej,

- wygrodzenia ochronne (taśmowe, nożycowe),

- malowanie, usuwanie linii i starych powłok z posadzki,

- odbojnice przemysłowe i regałowe z tworzyw sztucznych,

- lustra przemysłowe, panoramiczne i drogowe,

- systemy wczesnego ostrzegania dla wózków widłowych,

- uszczelnienia szczotkowe bram i ramp przeładunkowych,

- profile i bariery ochronne,

- wiele innych produktów i usług związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem w miejscu pracy.


Z dumą prezentujemy także nasz nowatorski system ostrzegawczy: BWarn. Stworzyliśmy go w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pracy na magazynach i halach produkcyjnych, gdzie widoczność jest mocno ograniczona.

System BWarn wykrywa nadjeżdżające wózki widłowe oraz poruszających się ludzi, a następnie wysyła sygnał, który interpretowany przez specjalny mechanizm, pokazuje widoczny i prosty komunikat świetlny, ostrzegający o potencjalnym zagrożeniu.

Potwierdzeniem oferowanej przez AnterSystem jakości, jest współpraca z największymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi i centrami logistycznymi w Polsce, a także rosnąca obecność na rynkach Europejskich.