DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Usuwanie oznaczeń i powłok

Usuwanie farby, oznaczeń i starych powłok z posadzki hali, przy pomocy oferowanych przez nas produktów lub fachową, kompleksową usługę.

Oczyszczanie posadzki hali lub magazynu, szczególnie polecamy najemcom, którzy chcą usunąć ślady po poprzednim kliencie. Nasza usługa nie obniża wartości posadzki i nie uszkadza jej w żaden sposób. Usuwanie farby i oznaczeń przydaje się również, gdy chcemy na własnym magazynie lub hali, zmienić ciągi komunikacyjne, pozbyć się starych, niewyraźnych oznaczeń i powłok lub po prostu zmienić nieco organizację produkcji bądź estetykę nawierzchni. (nie tylko usuwamy farbę lub powłoki, ale też wyznaczamy nowe ciągi komunikacyjne - zajrzyj do usługi malowanie linii) 

Jeśli na ścianie, bloku lub innym murze widzimy nękające, niezbyt ładne grafiti, szukamy sposobu, aby je usunąć. Do mniejszych "rysunków" wystarczy zamówienie naszego produktu: AntyGraffiti.

Ta substancja skutecznie usunie różne farby, lakier lub atrament. Uniwersalność, to wielka zaleta AntyGraffiti, podobnie jak nasza fachowa usługa usuwania farb, oznaczeń i starych powłok. Jeśli szukają Państwa właśnie tego typu usługi lub farb na większą skalę, to najlepiej zaufać fachowcom z Anter System.

Siatka  Lista 

AntyGraffiti środek do usuwania farby

49,00 zł
49,00 zł

Siatka  Lista