DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Usługa malowania linii

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kompleksową i profesjonalną usługę malowania linii, od projektu, po wykonanie.

Oznakowanie poziome ciągów komunikacyjnych w miejscach, w których odbywa się ruch pieszy, samochodowy lub wózków widłowych, ma kluczowy wpływ na zmniejszenie liczby wypadków i kolizji. Pozwala to na zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, co z kolei wydatnie zmniejszy koszty związane z pokryciem szkód powstałych na skutek nieprzewidzianych zdarzeń w zakładzie pracy. Zajmujemy się także profesjonalnym usuwaniem farb i oznaczeń.

Zakres naszych usług obejmuje zarówno tereny wewnętrzne, takie jak hale, centra logistyczne, centra handlowe czy magazyny, jak i zewnętrzne takie jak parkingi, boiska, lotniska oraz place manewrowe. Nasza firma zapewnia kompleksową usługę polegającą na wyznaczeniu trasy, przygotowaniu powierzchni, zabezpieczeniu obszaru prac i namalowaniu linii zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

Usługa objęta jest roczną gwarancją.

Używamy farb drogowych, akrylowych, epoksydowych , poliuretanowych. 

Farba nanoszona jest za pomocą natrysku hydrodynamicznego, który z powodzeniem znajduje zastosowanie na różnego typu powierzchniach: od asfaltu, poprzez beton, po kostkę brukową.

Wykonujemy: oznakowania poziome w magazynach, oznakowania poziome przejść dla pieszych, oznakowania poziome strzałki, oznakowanie poziome hali produkcyjnej, malowanie linii i pasów na hali, malowanie hali przemysłowej, malowanie znaków poziomych, przemysłowe oznakowanie poziome.

Usługa malowania linii  Malowanie linii

Usługi malowania linii  Malowanie linii  Usługa malowania linii