DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Oznakowanie ciągów komunikacyjnych, malowanie linii


W miejscach, w których odbywa się ruch pieszy, samochodowy lub wózków widłowych oznakowanie ciągów komunikacyjnych ma kluczowy wpływ na zmniejszenie liczby wypadków i kolizji.  Roczna gwarancja

Usługa malowania linii, to zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczenstwa, co z kolei wydatnie zmniejsza koszty związane z pokryciem  szkód powstałych na skutek nieprzewidzianych zdarzeń w zakładzie pracy.

Naszym klientom proponujemy także bezpieczne usuwanie linii (kliknij by przejść do usługi).

Malowanie linii - przykład realizacjiOprócz wyznaczania ciągów komunikacyjnych, zajmujemy się także posadzkami żywicznymi (systemy wylewane, zacierane). Wykonanie takiej usługi niesie za sobą nie tylko walory estetyczne, ale też trwale wyznacza odpowiednie ścieżki na hali lub magazynie.

Posadzki żywiczne działają antypoślizgowo i łatwo utrzymać je w czystości. Obie te zalety będą szczególnie ważne w przemyśle spożywczym (w miejscach dużej ilości płynów lub substancji sypkich). Użyte w tej usłudze żywice epoksydowe i poliuretanowe, to rozwiązanie ograniczające ryzyko przewrócenia się. 

Zakres usług naszej firmy obejmuje zarówno tereny wewnętrzne (hale, centra logistyczne, centra handlowe, magazyny), jak i zewnętrzne (parkingi, boiska, lotniska, place manewrowe). 

Do wykonania usługi malowania linii, używamy wyłącznie farb wysokiej jakości: drogowych lub akrylowych, na bazie żywic epoksydowych i poliuretanowych. Są one nanoszone za pomocą natrysku hydrodynamicznego, który z powodzeniem znajduje zastosowanie na różnego typu powierzchniach: od asfaltu, poprzez beton, po kostkę brukową.

Zapewniamy kompleksowe usługi, obejmujące:

  - wyznaczenie trasy,

  - przygotowanie powierzchni,

  - zabezpieczenie obszaru prac,

  - namalowanie linii zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

Oprócz malowania linii na halach i magazynach oferujemy także malowanie połaciowe, piktogramów i przejść dla pieszych.

Więcej przykładów naszych realizacji znajdą Państwo tutaj.

Realizacja malowania   Malowanie linii w halach 

Piktogramy, przejścia dla pieszych   Realizacja - malowanie hali