DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

   Oznakowanie ciągów komunikacyjnych


Oznakowanie ciągów komunikacyjnych w miejscach, w których odbywa się ruch pieszy, samochodowy lub wózków widłowych, ma kluczowy wpływ na zmniejszenie liczby wypadków i kolizji.  

  

Usługa malowania linii, to zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczenstwa, co z kolei wydatnie zmniejsza koszty związane z pokryciem szkód powstałych na skutek nieprzewidzianych zdarzeń w zakładzie pracy. Naszym klientom proponujemy również bezpieczne usuwanie linii (kliknij by przejść do usługi).


 Czas utwardzania już od 2 godzin!  

 

 -------------------------------------------------------

Prócz wyznaczania ciągów komunikacyjnych, zajmujemy się także posadzkami żywicznymi (systemy wylewane, zacierane). Wykonanie takiej usługi niesie za sobą nie tylko walory estetyczne, ale też trwale wyznacza odpowiednie ścieżki na hali lub magazynie.

  

Posadzki żywiczne działają antypoślizgowo i łatwo utrzymać je w czystości. Obie te zalety będą szczególnie ważne w przemyśle spożywczym (w miejscach dużej ilości płynów lub substancji sypkich). Użyte w tej usłudze żywice epoksydowe i poliuretanowe, to rozwiązanie ograniczające ryzyko przewrócenia się.  

 Posadzka żywiczna - trwała i estetyczna. 

 

 -------------------------------------------------------

Zakres usług firmy Anter System obejmuje zarówno tereny wewnętrzne (hale, centra logistyczne, centra handlowe, magazyny), jak i zewnętrzne (parkingi, boiska, lotniska, place manewrowe)Do wykonania usługi malowania linii, używamy wyłącznie farb wysokiej jakości: drogowych lub akrylowych, na bazie żywic epoksydowych i poliuretanowych. Są one nanoszone za pomocą natrysku hydrodynamicznego, który z powodzeniem znajduje zastosowanie na różnego typu powierzchniach: od asfaltu, poprzez beton, po kostkę brukową.
 Anter System zapewnia kompleksową usługę polegającą na wyznaczeniu trasy, przygotowaniu powierzchni, zabezpieczeniu obszaru prac i namalowaniu linii zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

 -------------------------------------------------------

Anter System oferuje malowanie połaciowe, piktogramy i przejścia dla pieszych. Usługa objęta jest roczną gwarancją.
 
Anter System - Wyposażamy przestrzeń. Najbezpieczniej.