DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Odbojnice regałowe

Odbojnice regałowe


Odbojnice regałowe zabezpieczają przed uderzeniami wózków widłowych lub paletowych regały średniego i wysokiego składowania, a także ściany i urządzenia w halach magazynowych, produkcyjnych i sklepowych.

Pozwalają w prosty i niedrogi sposób stworzyć profesjonalny system bezpieczeństwa na dużych powierzchniach, zmniejszając tym samym liczbę i skutki wypadków w miejscu pracy.

W tej kategorii znajdą Państwo odbojnice regałowe o różnych wysokościach i wymiarach, wykonane zarówno z wysokogatunkowej stali, jak i bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Charakteryzują się zwiększoną odpornością na odkształcenia, ścieranie, korozję oraz niekorzystne działanie wilgoci. Nie wymagają kotwienia związanego z ingerencją w posadzkę, są więc wyjątkowo łatwe w montażu oraz wymianie - w przypadku ewentualnego uszkodzenia, element można bez trudu usunąć i zastąpić nowym.

Jaskrawy, intensywnie żółty kolor odbojnic regałowych jest doskonale widoczny nawet z dużej odległości.

W naszym asortymencie posiadamy zarówno odbojnice osłaniające słupy skrajne, pośrednie, jak i chroniące regały przed uderzeniem czołowym na całej szerokości. Ich zadaniem jest rozproszenie siły nawet bardzo mocnego uderzenia na powierzchni.

W ten sposób ograniczają one występowanie wypadków, pozwalają uniknąć naruszenia konstrukcji regału czy nawet jego przewrócenia, a tym samym nie tylko zapewniają bezpieczeństwo , ale zmniejszają wydatki na ewentualne naprawy regałów i osłon, jak i koszty strat poniesionych w wyniku upadku towarów z dużej wysokości.

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Odbojnica regałowa Rack Armour rozmiar M

177,00 zł
177,00 zł

Odbojnica regałowa Rack Armour rozmiar L

193,00 zł
193,00 zł

Odbojnica regałowa stalowa narożna z rolką

277,00 zł
277,00 zł

Odbojnica regałowa stalowa z rolkami profil U

348,00 zł
348,00 zł

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2