DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Bariery ochronne

Bariery ochronne


Bariery ochronne  z wyjmowanymi belkami BISF i dwupoziomowe BAU.BI, posiadają wewnętrzną przestrzeń bezpieczeństwa, dzięki której możliwa jest absorpcja uderzenie i rozproszenie energii kinetycznej, a następnie powrót do pierwotnego kształtu.

Nasze akcesoria można u nas nabyć w wielu praktycznych wariantach: narożnych, podłogowych, ze stalową płytą, a także dedykowanych do ciągów pieszych, regałów, kolumn, rur oraz ścian.

Bariery ochronne i energochłonne firmy Anter System, odznaczają się ogromną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Umożliwia to malowanie proszkowe i ocynkowanie ogniowe. Z dodatkowych zalet warto wymienić także jaskrawą kolorystykę, która sprawia, że nasze odgrodzenia są widoczne z daleka.

Polecane bariery ochronne wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, takich jak:

- i-PLAST – mocne i elastyczne tworzywo, powstałe na bazie związku polimerowego. Charakteryzuje się nietoksycznością i ognioodpornością. z i-Plast można wytwarzać produkty o niestandardowych kształtach czy grubościach. Elementy tego typu są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu znajdą zastosowanie wewnątrz oraz na zewnątrz różnego rodzaju obiektów;

- ERTAX – sztuczne tworzywo o wysokiej elastyczności, które kontroluje odkształcenia przy uderzeniu. Jest odporne na działanie bardzo wysokich temperatur i ognia. Ertax poddawany jest specjalistycznej obróbce, mającej na celu zabezpieczenie go przed szkodliwym działaniem wilgoci. Dzięki temu elementy z niego wykonane można ustawiać na świeżym powietrzu.

Bariery ochronne czy bariery zabezpieczające, mocowane są za pomocą systemu SBS, który absorbuje siłę uderzenia. Dynamiczna reakcja na wstrząsy odpowiada za minimalizowanie obciążenia podłoża, a co za tym idzie za trwałość konstrukcji. Zastosowanie tego typu rozwiązań pomaga zmniejszyć koszty utrzymania naszych produktów, gdyż wpływa pozytywnie na ich wytrzymałość. 

Wśród różnego rodzaju barier ochronnych rozróżnić można:

- bariery podłogowe,

- bariery przeciwuderzeniowe,

- bariery zabezpieczające ciągi piesze,

- ochraniające rury,

- ochraniające kolumny,

- produkty Slow Stop.

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5