DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Więcej widoków

Elastyczna osłona bramy - Gate Protector

Osłona bramy, wykonana z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zabezpiecza bramę przed uszkodzeniami, spowodowanymi przez uderzenia wózków widłowych.

Produkt na zamówienie

Szczegóły

OSŁONA BRAMY

Innowacyjne rozwiązanie, chroniące bramę przed uderzeniami wózków widłowych oraz innych pojazdów poruszających się na terenie zakładów przemysłowych i hal magazynowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie panuje natężony ruch, praca przebiega pod presją czasu, przewożone są ładunki o dużym gabarycie lub miejsca do manewrowania jest mało.

Dzięki zastosowaniu osłony, brama nie ulega uszkodzeniom, a oszczędności związane z naprawami, sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.

Rozwiązanie jest sprawdzone i przetestowane w największych przedsiębiorstwach produkcyjnych w Polsce!

Tworzywo, z którego wykonana jest osłona, jest elastyczne, dzięki czemu po uderzeniu nie odkształca się i powraca do pierwotnego kształtu. Wytrzymałe kotwienie chemiczne, nie ulega wyrwaniu z posadzki, dzięki czemu nie wymaga napraw. Rozmiar osłony jest każdorazowo dostosowany do wielkości otworu bramowego.

Pozwala na zminimalizowanie ryzyka awarii, które są czasochłonne, angażują pracowników oraz wymagają dużych nakładów finansowych. Pomaga zapewnić bezpieczeństwo i płynność pracy przedsiębiorstwa.

O szczegóły zapytaj naszego doradcę i zamów bezpłatną wycenę: info@antersystem.pl


Informacje dodatkowe

kolor Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Elastyczna osłona bramy - Gate Protector

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Wartość