DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Więcej widoków

BWarn Inteligentny system ostrzegania

Stosowanie produktu ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pracy na magazynie, halach produkcyjnych oraz w miejscach, gdzie widocznosć jest mocno ograniczona.

Produkt na zamówienie

Szczegóły

BWarn to innowacyjny produkt, który ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pracy w zakładach produkcyjnych, w miejscach, gdzie widoczność jest mocno ograniczona.

Nowoczesny system bezpieczeństwa BWarn wyposażony jest w czujniki na podczerwień, wykrywające nadjeżdżające maszyny. Przekazują one sygnał, który interpretowany przez mechanizm, wysyła widoczny i prosty komunikat świetlny, mówiący o potencjalnym zagrożeniu.

System ostrzegania pomaga zmniejszyć koszty związane z ponoszonymi stratami w skutek wypadków na magazynie, naprawy wózków, uszkodzenia towarów, czy też opłat na rzecz poszkodowanych pracowników.

Produkt charakteryzuje się łatwym montażem, a także długą żywotnością baterii. Istnieje również możliwość podłączenia do sieci elektrycznej.

BWarn to produkt dostępny od niedawna na rynku. Jest to innowacyjna forma ostrzegania o niebezpieczeństwie i ryzyku kolizji w miejscach o słabej widoczności.

Pordukt znajduje zastosowanie przede wszystkim w magazynach, gdzie często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji oraz zderzeń wózków widłowych i ludzi.

Dobrze sprawdzi się również w przypadku wyjazdów z hal, na samych halach produkcyjnych, a także w miejscach o ograniczonej widoczności i wzmożonym ruchu (wszelkie miejsca pracy wózków widłowych).

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: BWarn Inteligentny system ostrzegania

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Wartość