DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Bramy i doki przeładunkowe

Bramy i doki przeładunkowe to miejsca wymagające szczególnej uwagi. Ciągły ruch, często pośpiech, tworzą zagrożenie uszkodzenie przewożonego towaru lub maszyn oraz ewentualnego uszczerbku na zdrowiu pracowników.  Dlatego naprawdę warto zaopatrzyć doki przeładunkowe w wysokiej jakości:

- odbojnice z tworzyw sztucznych (kliknij by przejść)

- odbojnice stalowe (kliknij by przejść)

- odbojnice gumowe (kliknij by przejść)

- Naprowadzacze kół i podpory pod naczepy  (kliknij by przejść)

Wszystkie powyższe kategorie produktów będą nieodzowne do odpowiedniego zabezpieczenia zarówno miejsc załadunku czy rozładunku. W taki sposób ochronisz także pojazdy, ale ochrona bram i stanowisk przeładunkowych, to nie tylko zapobieganie wypadkom. Warto też pamiętać o produktach w kategoriach:

- Uszczelnienia do bram (kliknij by przejść)

- Uszczelnienia do ramp (kliknij by przejść) 

Całość powyższego asortymentu pomoże podnieść jakość Twojej firmy i poziomu bezpieczeństwa podczas logistyki transportowej. Dążenie do jak najlepszego wyposażenia miejsc pracy, to droga do coraz lepszej firmy.

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. Produkt na zamówienie

  Słup PA.G marki Go Systems posiada właściwości wstrząsoodporne i absorbuje bardzo duże siły uderzenia. Nie powoduje szkód w konstrukcji oraz w podłożu. Słup jest dostępny w czterech rozmiarach średnicy: 107, 136, 156 i 245 mm. Dowiedz się więcej
 2. System Minie Synchro to wsparcie dla operatora wózka widłowego, zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala na uniknięcie zderzeń z przeszkodami mobilnymi i stacjonarnymi.  

  Dowiedz się więcej
 3. System SIS EASY to wsparcie dla operatora wózka widłowego, zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala dostosować obszar detekcji. To skuteczny i wygodny sposób przeciwdziałania przeszkodom stacjonarnym i mobilnym (wewnątrz i na zewnątrz). 

  Dowiedz się więcej
 4. System SIS EASY wersja 1 to wsparcie dla operatora wózka widłowego zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala dostosować obszar detekcji. To skuteczny i wygodny sposób przeciwdziałania przeszkodom stacjonarnym i mobilnym (wewnątrz i na zewnątrz). 

  Dowiedz się więcej
 5. System SIS EASY to wsparcie dla operatora wózka widłowego zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala dostosować obszar detekcji. To skuteczny i wygodny sposób przeciwdziałania przeszkodom stacjonarnym i mobilnym (wewnątrz i na zewnątrz). 

  Dowiedz się więcej
 6. CyVIEW poszerza pole widzenia prowadzącego wózek widłowy. Ułatwia to i ubezpiecza proces przewozu większych ładunków - lepsza widoczność to wyższy poziom bezpieczeństwa dla ludzi, towarów i urządzeń. To idealny sposób na pozbycie się wspominanych martwych pól i punktów (ang. blindspot).

  Dowiedz się więcej
 7. Produkt na zamówienie

  Potrzebujesz rozmiaru niestandardowego? Z produktami SlowStop®, a dokładniej z ogrodzeniem modułowym, możliwości są praktycznie nieskończone.

  Ogrodzenie modułowe Slow Stop, to zabezpieczenie dostosowujące się do miejsca, w którym chcesz je mieć.

  Dowiedz się więcej
 8. Osłona bramy, wykonana z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zabezpiecza bramę przed uszkodzeniami, spowodowanymi przez uderzenia wózków widłowych. Dowiedz się więcej
 9. Lampa blue spot jest montowana w wózkach widłowych, aby poprawić bezpieczeństwo w halach produkcyjnych, magazynowych, centrach logistycznych i innych miejscach o natężonym ruchu. Dowiedz się więcej
 10. Produkt na zamówienie

  Ogranicznik parkingowy na koła ochrania budynki i ściany przed uderzeniami samochodów, parkujących w pobliżu Dowiedz się więcej

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2