DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Bramy i doki przeładunkowe


Bramy i doki przeładunkowe to miejsca wymagające szczególnej uwagi.

Ciągły ruch, często pośpiech, tworzą zagrożenie uszkodzenia przewożonego towaru lub maszyn, a także ewentualnego uszczerbku na zdrowiu pracowników.

Wsród naszego asortymentu, przeznaczonego do zabezpieczania bram i doków znajdą Państwo:

- odbojnice z tworzyw sztucznych,

- odbojnice stalowe

- odbojnice gumowe,

- naprowadzacze kół,

- podpory pod naczepy.

Produkty te odpowiednio zabezpieczą zarówno miejsca załadunku, jak i rozładunku. Zwiększą ochronę nie tylko bram i stanowisk przeładunkowych, ale także pojazdów.

Dodatkowo warto wyposażyć się w uszczelnienia do bram i ramp, co korzystnie wpłynie na poprawienie komfortu pracy, a także podniesie poziom bezpieczeństwa.

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. Produkt na zamówienie

  Produkt posiada właściwości wstrząsoodporne, a także absorbuje bardzo duże siły uderzenia. Nie powoduje przy tym szkód w konstrukcji oraz w podłożu.

  Dowiedz się więcej
 2. Produkt chroni pojazdy oraz elewację budynku przed uszkodzeniami powstałymi w skutek uderzeń, możliwych podczas przeładunku. Znajduje zastosowanie przy zabezpieczeniu bram magazynowych, ramp, a także doków przeładunkowych.

  Dowiedz się więcej
 3. System zmniejsza liczbę zagrożeń możliwych w miejscach pracy wózków, a także przyczynia się do poprawy organizacji transportu wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Dowiedz się więcej
 4. System SIS EASY to wsparcie dla operatora wózka widłowego, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa oraz zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków.

  Dowiedz się więcej
 5. Produkt stanowi wsparcie dla operatora wózka widlowego. Zwiększa tym samym poziom bezpieczeństwa i zmniejsza liczbę zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków wdłowych.

  Dowiedz się więcej
 6. System SIS EASY stanowi wsparcie dla operatora wózka widłowego, co zwiększa poziom bezpieczeństwa oraz zmniejsza liczbę zagrożeń w miejscach pracy wózków.

  Dowiedz się więcej
 7. Produkt poszerza pole widzenia prowadzącego wózek widłowy. Ułatwia i ubezpiecza proces przewozu większych ładunków.

  Dowiedz się więcej
 8. Produkt na zamówienie

  Ogrodzenie modułowe Slow Stop, to zabezpieczenie dostosowujące się do miejsca, w którym istnieje potrzeba jego zastosowania.

  Dowiedz się więcej
 9. Elastyczna osłona bramy Gate Protector to innowacyjne rozwiązanie, które ochrania bramę przed uderzeniami wózków widłowych, a także innych pojazdów, które poruszają się na terenie hal magazynowych czy zakładów produkcyjnych.

  Dowiedz się więcej
 10. Lampa Blue Spot jest montowana w wózkach widłowych, aby poprawić bezpieczeństwo w halach produkcyjnych, magazynowych, centrach logistycznych i innych miejscach o natężonym ruchu.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2