DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Oznakowania poziome - efektywna i bezpieczna organizacja pracy

 

Oznakowania poziome (w szczególności: malowanie linii, pasów, piktogramów czy pól odkładczych) mają na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w halach produkcyjnych, magazynach czy parkingach.

Odpowiednio wyznaczanie ciągów komunikacyjnych ma również istotne znaczenie w kwestii  organizacji pracy w przedsiębiorstwie.

To nie tylko kwestia bezpieczeństwa pracowników i sprzętu, ale także wzrost efektywności pracy.

Oznakowania poziome w magazynach (np. wyznaczanie pól odkładczych) ułatwiają organizację pracy, a także pozwalają na efektywne składowanie towaru poprzez właściwe wyodrębnienie wyznaczonego obszaru.

Prawidłowo wyznaczone i oznakowane ciągi komunikacyjne pozwalają na wyeliminowanie ewentualnych problemów związanych z dotarciem w określone miejsce.


(kliknij, aby przejść do Artykułu)

Read More
Posted in Oznakowania poziome By Anter System

Bezpieczny parking – czyli jaki?


Parkingi, ze względu na duże natężenie ruchu - zarówno pojazdów, jak i pieszych, wymagają zastosowania pewnych szczególnych elementów, mających na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa.

Istotą bezpiecznego parkingu, oprócz odpowiedniego zachowania kierowców i pieszych, jest przede wszystkim właściwe jego wyposażenie.

Obszary parkingowe często narażone są na uszkodzenia pojazdów, elewacji budynków oraz elementów ogrodzenia, które powodowane są przez nieodpowiedzialne zachowanie kierujących pojazdami.

Elementy, mające na celu ochronę mienia, mogą również skutecznie uniemożliwić korzystanie z parkingu pojazdom nieuprawnionym.


(kliknij, aby przejść do Artykułu)

Read More
Posted in Bezpieczeństwo By Anter System

 

Lustra magazynowe i przemysłowe – dlaczego odgrywają istotną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa?


Lustra magazynowe mają na celu podwyższenie poziomu bezpieczeństwa podczas poruszania się maszyn, wózków widłowych, a także pracowników na powierzchniach magazynowych.

Bez względu na wielkość magazynu, w każdym przypadku, należy zwrócić szczególną uwagę na jego właściwe zabezpieczenie, którego istotnym elementem są właśnie lustra magazynowe, zapewniające dobrą widoczność.

Montowane w obszarach podwyższonego ryzyka, zapewniają skuteczną ochronę zarówno towaru rozmieszczonego w magazynie, ale przede wszystkim podwyższają poziom  bezpieczeństwa pracy ludzi.

Obecnie rynek wykazuje spore zapotrzebowanie na lustra przemysłowe i magazynowe, które skutecznie usprawniają pracę na obszarze magazynu czy halach produkcyjnych. Ich szerokie zastosowanie pozwala na bezkolizyjny ruch maszyn i wózków widłowych w magazynach.

(kliknij, aby przejść do Artykułu)

Read More
Posted in Lustra By Anter System

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3