DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

 

Lustra magazynowe i przemysłowe – dlaczego odgrywają istotną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa?


Lustra magazynowe mają na celu podwyższenie poziomu bezpieczeństwa podczas poruszania się maszyn, wózków widłowych, a także pracowników na powierzchniach magazynowych.

Bez względu na wielkość magazynu, w każdym przypadku, należy zwrócić szczególną uwagę na jego właściwe zabezpieczenie, którego istotnym elementem są właśnie lustra magazynowe, zapewniające dobrą widoczność.

Montowane w obszarach podwyższonego ryzyka, zapewniają skuteczną ochronę zarówno towaru rozmieszczonego w magazynie, ale przede wszystkim podwyższają poziom  bezpieczeństwa pracy ludzi.

Obecnie rynek wykazuje spore zapotrzebowanie na lustra przemysłowe i magazynowe, które skutecznie usprawniają pracę na obszarze magazynu czy halach produkcyjnych. Ich szerokie zastosowanie pozwala na bezkolizyjny ruch maszyn i wózków widłowych w magazynach.

(kliknij, aby przejść do Artykułu)

Read More
Posted in Lustra By Anter System

Tworzywa polimerowe

21-03-2018 08:12

 

Tworzywa twardsze niż stal. Czy sprawdzą się w przemyśle?

 

Stal już nie chroni amerykańskich lotniskowców – jej miejsce zajęły tworzywa polimerowe. 

Czy polimery sprawdzą się również w przemyśle i BHP?

„Tworzywa polimerowe” to bardzo ogólne określenie, zawierające w sobie wiele tworzyw o zupełnie różnych właściwościach. 

Do tej grupy należą zarówno włókna z których zrobione są kurtki polarowe, wykorzystywany w kamizelkach kuloodpornych kevlar, polipropylen z którego robi się zderzaki samochodów, jak i odporny na temperatury teflon.

(kliknij, aby przejść do Artykułu)

Read More
Posted in Tworzywa polimerowe By Anter System

 

Jak ogrzewać wielkopowierzchniowe budynki przemysłowe?


Ogrzanie budynków wielkopowierzchniowych to często duża część kosztów utrzymania przedsiębiorstwa. Podczas ostrej zimy, wydatki przeznaczone na ogrzanie hal produkcyjnych i magazynowych mogą być bardzo wysokie. Co zrobić aby te koszty zmniejszyć?

W fazie projektowania nowego obiektu lub podczas remontu budynku już istniejącego, przedsiębiorcy często stają przed trudnym wyborem - dopasowaniem odpowiednich urządzeń grzewczych. W podejmowaniu decyzji, najlepiej kierować się takimi aspektami jak rodzaj działalności, wielkość hali, wysokość regałów składowania i rozmieszczenie maszyn. O ile w przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych ciepło pozyskane z pracy urządzeń może zostać wykorzystane, o tyle w przypadku hal magazynowych sprawa jest bardziej skomplikowana.

(kliknij, aby przejść do Artykułu)

Read More
Posted in Funkcjonowanie przedsiębiorstwa By Anter System

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3