DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Barierki Zabezpieczające

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3


Barierki zabezpieczające maja za zadanie zapewniać bezpieczeństwo pracownikom poruszającym się na terenie przedsiębiorstwa. Ich stosowanie umożliwia wyznaczenie ciągu komunikacyjnego i odgrodzenie miejsc narażonych na kolizje, takich jak bramy, przejścia czy drzwi, jak również oddzielenie konkretnych stref na terenie danego ośrodka przemysłowego, hali czy fabryki. Takie rozgraniczenie terenu ma na celu przede wszystkim wskazanie miejsca i trasy, po których piesi mogą poruszać się bez obaw, że zostaną np. potrąceni przez wózek widłowy lub inną maszynę. Zastosowanie barierek zabezpieczających zdecydowanie wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa na danym obszarze.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości, specjalistyczne barierki zabezpieczjace, wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów.

W naszym asortymencie znajda Państwo wszystkie elementy i akcesoria niezbędne do zamontowania kompleksowej osłony, która profesjonalnie ochroni część dla pieszych i obszar przeznaczony dla pojazdów mechanicznych, np. wózków widłowych i innego rodzaju ruchomych maszyn i urządzeń.

Oferta barierek zabezpieczających

Oferowane przez nas barierki zabezpieczające i balustrady znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju obiektach budowlanych, zakładach pracy i produkcji, halach magazynowych, na parkingach, ulicach, chodnikach i w innych miejscach o dużym natężeniu ruchu, w których niezbędne jest wydzielenie bezpiecznych stref poruszania się pojazdów i pieszych oraz określenie ciągów komunikacyjnych. Mogą być używane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartym terenie. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem w tym przypadku są żółte barierki zabezpieczające z regularnymi pasami o czarnej barwie. Wykonane są one ze stalowych profili, zazwyczaj z rur kwadratowych, okrągłych albo w kształcie litery „U”. Ich jaskrawe, intensywne kolory gwarantują doskonałą widoczność nawet w słabym świetle. Istnieje jednakże możliwość zamówienia produktów w dowolnym kolorze z palety RAL.

Nasza szeroka oferta obejmuje wszystkie specjalistyczne dodatki i elementy niezbędne do stworzenia całościowej konstrukcji zabezpieczającej. Proponujemy m.in. modułowe bariery ochronne wykonane z wysokiej klasy stali. System ten pozwala na łączenie różnych elementów oraz budowanie ciągów o dowolnej długości. W naszym asortymencie znaleźć można również bramy teleskopowe wykonane z ognioodpornego, antykorozyjnego i elastycznego tworzywa i-PLAST, zabezpieczającego przed zniszczeniami wynikającymi z siły uderzenia.

Oferujemy również balustrady z poprzeczką, służące do postawienia jako ochrona miejsc szczególnie narażonych na uszkodzenia (regały magazynowe, ściany, słupy) i odgradzania ciągów komunikacyjnych. Wysokiej jakości, wytrzymałe stalowe barierki mocowane do ścian, podłoża lub kolumn, to z kolei prosty sposób na ochronę konkretnych elementów, np. hydrantów.

Wśród naszych produktów znajdują się też specjalistyczne profile do rur, łączniki krzyżowe i kolankowe, rury o różnych średnicach oraz innego typu części konieczne do stworzenia kompleksowej bariery zabezpieczającej.