DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Bariery ochronne


Bariery ochronne  z wyjmowanymi belkami BISF i dwupoziomowe BAU.BI, posiadają wewnętrzną przestrzeń bezpieczeństwa, dzięki której możliwa jest absorpcja uderzenie i rozproszenie energii kinetycznej, a następnie powrót do pierwotnego kształtu.

Nasze akcesoria można u nas nabyć w wielu praktycznych wariantach: narożnych, podłogowych, ze stalową płytą, a także dedykowanych do ciągów pieszych, regałów, kolumn, rur oraz ścian.

Bariery ochronne i energochłonne firmy Anter System, odznaczają się ogromną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Umożliwia to malowanie proszkowe i ocynkowanie ogniowe. Z dodatkowych zalet warto wymienić także jaskrawą kolorystykę, która sprawia, że nasze odgrodzenia są widoczne z daleka.

Polecane bariery ochronne wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, takich jak:

- i-PLAST – mocne i elastyczne tworzywo, powstałe na bazie związku polimerowego. Charakteryzuje się nietoksycznością i ognioodpornością. z i-Plast można wytwarzać produkty o niestandardowych kształtach czy grubościach. Elementy tego typu są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu znajdą zastosowanie wewnątrz oraz na zewnątrz różnego rodzaju obiektów;

- ERTAX – sztuczne tworzywo o wysokiej elastyczności, które kontroluje odkształcenia przy uderzeniu. Jest odporne na działanie bardzo wysokich temperatur i ognia. Ertax poddawany jest specjalistycznej obróbce, mającej na celu zabezpieczenie go przed szkodliwym działaniem wilgoci. Dzięki temu elementy z niego wykonane można ustawiać na świeżym powietrzu.

Bariery ochronne czy bariery zabezpieczające, mocowane są za pomocą systemu SBS, który absorbuje siłę uderzenia. Dynamiczna reakcja na wstrząsy odpowiada za minimalizowanie obciążenia podłoża, a co za tym idzie za trwałość konstrukcji. Zastosowanie tego typu rozwiązań pomaga zmniejszyć koszty utrzymania naszych produktów, gdyż wpływa pozytywnie na ich wytrzymałość. 

Wśród różnego rodzaju barier ochronnych rozróżnić można:

- bariery podłogowe,

- bariery przeciwuderzeniowe,

- bariery zabezpieczające ciągi piesze,

- ochraniające rury,

- ochraniające kolumny,

- produkty Slow Stop.

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Produkt na zamówienie

  Bariera podkowa SlowStop typ 3 składa się z dwóch słupków, połączonych stalową poprzeczką i łącznikami, tworząc ochronę w kształcie podkowy.

  Dowiedz się więcej
 2. Produkt na zamówienie

  Bariera zawiera dwa słupki, połączone stalową rurą i łącznikami tworząc ochronę w kształcie podkowy. Idealnie nadaje się do ochrony wyznaczonych obszarów. Zalecane zastosowanie: pompy paliwa, ochrona kablobetonu (stropy naprężone), ochrona sprzętu, ochrona pieszych, ochrona pasów przejezdnych, zakaz wstępu.

  Dowiedz się więcej
 3. 164,50 zł

  Bariera DE już od 164,50 zł - cena obniżona aż o 30%!

  To produkt o ekstremalnej wytrzymałości na uderzenia, wykonany z tworzywa sztucznego Ertax, który znajduje zastosowanie m.in w ochronie regałów, ścian, antresol, maszyn oraz pól odkładczych.

  Dowiedz się więcej
 4. Produkt na zamówienie

  Ogrodzenie modułowe Slow Stop, to zabezpieczenie dostosowujące się do miejsca, w którym istnieje potrzeba jego zastosowania.

  Dowiedz się więcej
 5. Produkt na zamówienie

  Ochrona kolumn to opatentowana przez Slow Stop technologia 4 słupków połączonych poprzeczkami w jedną barierę, która chroni krytyczne miejsca kolumny.

  Dowiedz się więcej
 6. Produkt na zamówienie

  Produkt przystosowany jest do ochrony m.in. kolumn, narożników,  przystosowana do ochrony kolumn i narożników, regałów oraz ramp.

  Dowiedz się więcej
 7. Produkt na zamówienie

  Produkt dołącza się do naszych pachołków, by stworzyć praktycznie niezniszczalne bariery. Produkt powraca do swojego pierwotnego kształtu po każdym uderzeniu.

  Dowiedz się więcej
 8. Zaślepka do poliwęglanowych poręczy Slow Stop, razem z pachołkami może stworzyć praktycznie niezniszczalną barierę.

  Dowiedz się więcej
 9. Produkt na zamówienie

  Teleskopowa brama do barier stanowi przerwanie ich ciągu. Produkt stosuje się, aby umożliwić przejście przez ogrodzony ciąg komunikacyjny.

  Dowiedz się więcej
 10. Produkt na zamówienie

  Bariera zawiera dwa słupki, połączone stalową rurą i łącznikami tworząc ochronę w kształcie podkowy. Idealnie nadaje się do ochrony obszarów zamkniętych. Zalecane zastosowanie: ochrona kolumn, pieszych, urządzeń, wyznaczanie zakazu wstępu.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5