DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Więcej widoków

Bariera ochronna BAUM.BT do niskich temperatur

Konstrukcja wykonana z materiału i-PLAST- wzmocnionego, elastycznego tworzywa sztucznego na bazie związku polimerowego. Dzięki zastosowaniu tworzywa, bariera absorbuje nawet bardzo duże siły uderzenia, nie powodując przy tym szkód w konstrukcji oraz mocowaniu. System charakteryzuje się ekstremalną odpornością i wytrzymałością.
Bariery BT dostępne w sklepie w rozmiarach: 540mm, 1040mm, 1540mm, 2040mm, 2540mm, 3040mm do wyboru. Natomiast bariery od 3-6m dostępne na zapytanie.

Produkt na zamówienie

Szczegóły

Bariera Baum BT

Bariera ochronna Baum BT to innowacyjne bariery w ramach systemu GO System Protection. System ten opiera się na użyciu specjalnie skonstruowanego tworzywa sztucznego, które pozwala wytrzymać barierze nawet skrajne warunki atmosferyczne, nawet do -55°C, dzięki czemu swobodnie może być stosowana z żywnością w chłodniach i mroźniach.

Bariera spełnia restrykcyjne normy HACCP, stosowane w branżach farmaceutycznych i spożywczych.

Wykonana jest z super trwałego tworzywa opratego na związkach polimerowych, zwanego i-PLAST. Dzięki zastosowaniu tego materiału, bariera jest wyjątkowo odporna na uderzenia, nie uszkadzając tym samym podłoża i kotew.

Zastosowanie

Mroźnie, chłodnie, magazyny, pomieszczenia o bardzo niskich temperaturach. Barierę można zastosować do ochrony maszyn, budynków czy regałów magazynowych. Jest bardzo odporna na skrajne warunki atmosferyczne, wytrzymuje temperaturę od -55°C do +60°C.

Montaż bariery BAUM BT

Jak działa bariera ochronna BAUM BT?

Sekretem skuteczności bariery jest jej innowacyjne wykonanie ze specjalnie zaprojektowanego materiału i-PLAST. Konstrukcja jest tak zbudowana, że wszystkie elementy współpracują ze sobą i regularnie odpierają uderzenia. Absorbują siłę uderzenia, sprawiając, że nie powstają żadne szkody w całym systemie belek ochronnych. Przy zastosowaniu BAUM BT nie będą potrzebne naprawy w podłożu, gdyż bariera jest wyposażona w system SBS, który amortyzuje siłę wstrząsu, niepowodując wyrwania przyśrubowanych mocowań.

Dlaczego warto zainwestować?

Stosując barierę ochroną BAUM BT z systemu GO Systems Protection, masz pewność że Twój magazyn jest w pełni zabezpieczony przed uderzeniami. Bariery chronią przed kolizjami. Specjalnie zaprojektowany materiał podwyższa klasę produktu, sprawiając, że w pełni i kompleksowo zadba o bezpieczeństwo magazynu.

Oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na naprawy słabych barier. Bariery BAUM BT są tak wytrzymałe i trwałe, że posłużą na wiele lat i z tą samą skutecznością będą chronić przed zderzeniami.

Dane techniczne

- wysokość: 235mm szerokość: 110mm

-  dostępne w wymiarach od 540mm do 6040mm

- trwała na skrajne warunki atmosferyczne

- wykonane ze specjalnego tworzywa i-PLAST

- mocowanie za pomocą 20mm kotew opartych na gumach amortyzujących (NBR).     

Materiał

Bariera wykonana została z bardzo trwałego a za razem elastycznego połączenia polimerów - i-PLAST. Tworzywo to jest antykorozyjne, ognioodprone, nietoksyczne, spełnia rygorystyczne normy HACCP, nadaje się do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Na czym polega wyjątkowość materiału i-PLAST?

i-PLAST to połączenie tworzywa sztucznego na bazie tworzywa polimerowego. Takie łączenie pozwala na produkcję dowolnych, różnorodnych kształtów i geometrii. Co charakteryzuje materiał i-PLAST? Profile mają dużą zdolność deformacji nawet przy ekstremalnych uderzeniach. Po uderzeniu szybko wracają do swojej pierwotnej formy.

i-PLAST to materiał niepalny, zgodny z wymogami rozporządzenia UL94-V0. Jest całkowicie nietoksyczny i spełnia standardy HACCP.

Jeśli cenisz bezpieczeństwo i higienę pracy to z pewnością docenisz wysokie standardy bariery ochronnej BAUM BT.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się: info@antersystem.pl

Informacje dodatkowe

test1 Nie
Array Yellow
Kolor bariery żółto-czarny
Wysokość bariery 235mm
Materiał i-PLAST
System barier system SBS
Średnica belki 105mm szerokości

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bariera ochronna BAUM.BT do niskich temperatur

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Wartość