DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizacja zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Kompleksowa Usługa


 

Audyt

Audyt bezpieczeństwa to systematyczna, niezależna i obiektywna ocena zgodności badanego obiektu z przepisami prawa. Skrupulatne sprawdzanie przestrzeganych norm i standardów czy przepisówi wewnętrznych organizacji, to identyfikacja występujących zagrożeń oraz w kolejnych etapach ich eliminacja.

Współpracujemy ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu skróconych, rozszerzonych i pełnych audytów bezpieczeństwa, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom kompleksową i obiektywną analizę informacji o aktualnym stanie zabezpieczeń. W trakcie audytu, sprawdzana jest efektywność działania dotychczasowych zabezpieczeń, identyfikacja zagrożeń oraz weryfikacja zgodności stosowanych procedur z polityką bezpieczeństwa. Rekomendowane przez Anter System rozwiązania dotyczą inwestycyjnej, wykonawczej i proceduralnej strefy zarządzania bezpieczeństwem.

Projekt

Współpracujemy z architektami, deweloperami oraz właścicielami obiektów, aby już na etapie projektowania uwzględniać systemy zapewniające bezpieczeństwo oraz utrzymanie ruchu. Pozwala to na skrócenie czasu realizacji inwestycji. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala dobrać rozwiązania w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wypadków oraz przestojów. Oferujemy profesjonalne wsparcie przy tworzeniu niezbędnej dokumentacji. Wykonujemy także bezpłatne projekty obejmujące zabezpieczenie regałów magazynowych lub maszyn oraz wyznaczanie ciągów komunikacyjnych na terenie już istniejących obiektów.

Montaż

Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w zabezpieczeniu przestrzeni, utrzymaniu ruchu to niejedyna zaleta AnterSystem. Oferujemy również montaż sprzedawanych przez nas produktów. Dzięki własnej ekipie, wyposażonej w profesjonalny sprzęt najwyższej klasy, jesteśmy w stanie dostosować się do zaistniałych potrzeb nawet na etapie montażu.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wykonanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Dostarczając materiały gwarantujemy, że cały system zabezpieczeń będzie wykonany zgodnie z wytycznymi producenta. Firma Anter System świadczy również usługi związane z serwisem oraz naprawą uszkodzonych w trakcie użytkowania elementów zabezpieczeń. Skorzystanie z naszych usług montażu to nie tylko wygoda i oszczędność Twojego czasu, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa urządzeń, maszyn i ludzi w czasie pracy. Zaufaj profesjonalistom.