DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

DOSTAWA

Szybka i wygodna realizaca zamówień

TEL: +48 32 32 31 696

Email: info@antersystem.pl

Subskrybuj kanał RSS

Systemy ostrzegawcze

Systemy ostrzegawcze to coś dla firm oraz przedsiębiorstw, które chcą...

...poprawić działanie przedsiębiorstwa produkcyjnego. Bezwypadkowość i jakość dbania o miejsce pracy, to znak, że pracodawca szanuje swoich pracowników. Aby zapobiec kolizjom wózków widłowych lub potrąceniom ludzi na magazynach i halach produkcyjnych, stworzyliśmy BWarn (oferujemy też inne systemy ostrzegawcze).

BWarn, podobnie jak oferowane przez nas lampy ledowe, kamery poszerzające pole widzenia wózka i asystenci antykolizyjni czy manewrowi, pomagają wydatnie zmniejszyć koszty związane z ponoszonymi stratami w skutek wypadków na magazynach lub zakładach produkcyjnych. Firma oszczędzi także na naprawach wózków, uszkodzeniu towarów, czy też uniknie wysokich kar lub opłat na rzecz poszkodowanych pracowników - nie wspominając o pozytywnym wizerunku bezpiecznej firmy. BWarn i wspomniane systemy ostrzegawcze, to łatwy montaż i długa żywotność zabezpieczeń. Istnieje także możliwość łączenia tych zabezpieczeń.

Jeśli zainteresował Cię, któryś z oferowanych systemów bezpieczeństwa lub masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu na: info@antersystem.plSiatka  Lista 

 1. Produkt na zamówienie

  Innowacyjny produkt, którego celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pracy na magazynie i halach produkcyjnych, gdzie widoczność jest mocno ograniczona. Dowiedz się więcej
 2. Lampa blue spot jest montowana w wózkach widłowych, aby poprawić bezpieczeństwo w halach produkcyjnych, magazynowych, centrach logistycznych i innych miejscach o natężonym ruchu. Dowiedz się więcej
 3. Ledowa lampa ostrzegawcza, a właściwie optyczne urządzenie ostrzegawcze służące zapobieganiu kolizjom wózków widłowych na magazynach i halach.

  Dowiedz się więcej
 4. CyVIEW poszerza pole widzenia prowadzącego wózek widłowy. Ułatwia to i ubezpiecza proces przewozu większych ładunków - lepsza widoczność to wyższy poziom bezpieczeństwa dla ludzi, towarów i urządzeń. To idealny sposób na pozbycie się wspominanych martwych pól i punktów (ang. blindspot).

  Dowiedz się więcej
 5. System SIS EASY to wsparcie dla operatora wózka widłowego zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala dostosować obszar detekcji. To skuteczny i wygodny sposób przeciwdziałanie przeszkodom stacjonarnym i mobilnym (wewnątrz i na zewnątrz). 

  Dowiedz się więcej
 6. System SIS EASY wersja 1 to wsparcie dla operatora wózka widłowego zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala dostosować obszar detekcji. To skuteczny i wygodny sposób przeciwdziałanie przeszkodom stacjonarnym i mobilnym (wewnątrz i na zewnątrz). 

  Dowiedz się więcej
 7. System SIS EASY to wsparcie dla operatora wózka widłowego zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala dostosować obszar detekcji. To skuteczny i wygodny sposób przeciwdziałanie przeszkodom stacjonarnym i mobilnym (wewnątrz i na zewnątrz). 

  Dowiedz się więcej
 8. System Minie Synchro to wsparcie dla operatora wózka widłowego zwiększające poziom bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby zagrożeń czekających w miejscach pracy wózków. Proponowany przez nas produkt pozwala na uniknięcie zderzeń z przeszkodami mobilnymi i stacjonarnymi.  

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista